TS Wisła Kraków. Koniec sekcji Trenuj Sporty Walki. W jej miejsce powstał Wisła Fight Club. Przy Reymonta idzie nowe?

  • Dziennik Polski

(krzyk)

Informujemy, że sekcja Trenuj Sporty Walki w dniu dzisiejszym zakończyła swoją działalność - takiej treści komunikat ukazał się w czwartek wieczorem na twitterowym koncie TS Wisła Kraków. Jednocześnie został powołany do życia nowy projekt - Wisła Fight Club. Ma zrzeszać wszystkie sekcje Towarzystwa Sportowego, których działalność sportowa opiera się na sportach walki.

Pierwsze reakcje kibiców? Jedne świadczą o tym, że pomysł został przyjęty bardzo pozytywnie, inne - że jednak z pewną rezerwą. Sekcja Trenuj Sporty Walki została okryta złą sławą po tym, jak okazało się, że jest po części przykrywką dla szkolenia kiboli w walkach ulicznych. Pisaliśmy o tym na naszych stronach wielokrotnie (czytaj w tym miejscu), ujawniając patologiczne zachowania przy Reymonta. O tym, czy likwidacja sekcji rzeczywiście jest zwiastunem prawdziwego zerwania przez TS Wisła z tymi praktykami, pokaże przyszłość.

Oto pełny komunikat opublikowany przez TS Wisła:

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców i samych sportowców Białej Gwiazdy chcielibyśmy zaprezentować nową inicjatywę TS Wisła Kraków.

W dniu 24 stycznia został powołany do życia Wisła Fight Club. Nowy projekt ma zrzeszać wszystkie sekcje Towarzystwa Sportowego, których działalność sportowa opiera się na sportach walki. W swojej idei WFC ma łączyć zarówno sekcje TS-u posiadające wieloletnią tradycję takie jak: boks, szermierka, strzelectwo, judo w połączeniu z nowoczesnością jaką oferuje kick-boxing.

W naszej ofercie proponujemy multikarnet na wszystkie wyżej wymienione sekcje, a także w najbliższej przyszłości planujemy szereg eventów mających propagowanie sportu i integrację dyscyplin.

Nasza idea przede wszystkim ma sprawić, że wszystkie sekcje związane ze sportami walki będą zmierzały w jednym kierunku, a ich nadrzędnym celem będzie dobro i rozwój Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków".


Paweł M. znów złapany. Czy tym razem Wisła Kraków wreszcie zareaguje? [KRONIKA ZDARZEŃ]

Sportowy24.pl w Małopolsce

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

 

Rafał Wisłocki. Pod jego wodzą Wisła Kraków nie zginie

 

Królewski. Łemko z Hańczowej na ratunek Wiśle

 

Sergiu Hanca z Cracovii: Kocham derby!

 

Michał Probierz dostał wielką władzę w „Pasach”

 

[Wielkie triumfy Polaków na Wielkiej Krokwi ZDJĘCIA ](https://dziennikpolski24.pl/puchar-swiata-w-skokach-narciarskich-w-zakopanem-na-wielkiej-krokwi-polacy-odniesli-duzo-sukcesow-zdjecia/ar/13812850#sport)

 

Mariusz Wach: Czekam na rewanż z Arturem Szpilką

Komisja PZPN-u odwiesiła licencję Wisły Kraków. "Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mogła przystąpić do rozgrywek Ekstraklasy po przerwie zimowej"

TVN24 / x-news

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

26.01.2019, 19:45

Synuś, weź się za naukę i nie pisz tu bzdur debilku. Kibicom te zasrane rekinki są tyle potrzebne co umarłemu kadzidło.

26.01.2019, 10:10

Słuchaj frajerze wyrzucić to mozesz swoją starą z domu Ty parchu na mecz bedziesz chodził jak my będziemy chcieli a na wyjazd jak pojedziesz to tylko za naszą zgodą Ty zwykły głupku co w szafie śpi i żyje Nie bedzie nas nie bedzie kibiców !

25.01.2019, 13:35

W miejsce sekcji walenia bejsbolem i maczetą (zwaną dla zmyły szpadą) to może pytanie o zmiany byłoby zasadne.

25.01.2019, 13:30

Nawet znak zapytania jest nie na miejscu. No bo co się zmieniło? Nazwa? O to chodzi?

25.01.2019, 13:10

wyjątkowy z ciebie matoł wsh [pewnie wyższa szkoła harnasi?

25.01.2019, 12:15

Tutaj trzeba realnych zmian, trzeba sie pozbyc szarsow. Jesli znow wywiesza swoja flage to ja podpalic, a jak beda sie rzucac to ochrona + policja i zakazy stadionowe na 20 lat, a dla szczegolnie niezadowolonych z plonacej szmaty cela obok miska. Do tego zakazac wejscia patologii z chorzowa i lodzi i z grubsza mamy spokoj.

25.01.2019, 11:57

"Kowal zawinił,a powiesili cygana"

25.01.2019, 11:54

bardzo proszę o pomoc

b.link/andrzej65

25.01.2019, 10:28

Społeczniaku bez prawa głosu Nigdy nie trenowałeś i nie bedziesz bo sie do tego nie nadajesz ,wiec zamykaj ryj i się nie udzielasz Pilnuj pracy i co Ci stara zrobi na obiad ,a tu odbijaj zwykły prosty frajerze ❗️

25.01.2019, 10:12

Banda Oszustow. Doslownie : ten caly Wislocki z nowymi towarzyszami z SKWK to Banda Oszustow, uwazajacych ludzi za bezmozgow.
Przeciez to ten sam „ chooj tylko w nowym condomie”.
Co Wy odpierd.... cie w tej Wisle?
Malo Wam problemow?
Az tak bandyci Was zastraszaja, ze nie potraficie powiedziec Im : wypad z Wisly?
Banda Oszustow i Oszolomow i nic wiecej
To teraz w godle nie bedzie maczety tylko niz i siekiera

25.01.2019, 10:00

ŻENADA! nowe nazwy stare zwyczaje. jak wsżędzie. i robienie ludziom wody z mózgu..

25.01.2019, 09:26

A co na to Wiślaccy Patrioci?

25.01.2019, 09:17

Ja też zamykam ZOMO arenę.

25.01.2019, 08:23

mydlenie oczu to jest to samo

25.01.2019, 08:18

Znowu się zesrałeś. Smród straszny. Zmień pampersa. :))))))))

25.01.2019, 07:54

Kluby grające w Lidze Mistrzów mają po kilkaset tysięcy Euro długów i jak widać nie stanowi to problemu. Jak widać polskim klubom równie daleko do takich długów jak i do gry w Lidze Mistrzów.

25.01.2019, 07:24

Na kałuży słychać wycie... znakomicie!

25.01.2019, 07:00

Wywalić ludzi a nie zmieniać nazwy.

25.01.2019, 06:57

Jest krok do przodu!!!!!
,,bedziemy łaczyc sekcje szermierka ,boks, judo"
Tak oficialnie się przyznali co beda robić pod nowa nazwa!!!!!
STOP MACZETĄ --- TYLKO SZPADY

25.01.2019, 06:32

dużo trzeba zmienić żeby nic się nie zmieniło...

25.01.2019, 02:10

Nazwę zmienimy i dalej w ciula z przygłupami lecimy - Spółka : Piotr i Paweł company, I interes dogadany !!! Socjopaci niech dalej robią składki bo mój portfelik jest płaski - Miś . A gdy już z puchy wrócimy to porządek na sektorze przywrócimy - zwisła i zRuch ( bez Elany bo ich w d**** mamy ) . Podpisano : Sharksi C-71.

25.01.2019, 02:02

Trenuj sporty walki zamienione na Wisla fight club, skwk zamienione na socios, a dlugi wobec pilkarzy na dlugi wobec trzech tych panow. Nawet silownia nie jest na miska, a na kolejnego slupa! Czyli jak zmienic wszystko by nie zmienilo sie nic.

25.01.2019, 01:10

choru nie bedzie, bedzie balet....

25.01.2019, 00:21

się z tego śmieje.

24.01.2019, 22:36

WON !