Tytoń nie zatrzymał mistrza

W spotkaniu 33. kolejki ligi hiszpańskiej broniące mistrzowskiego tytułu Atletico Madryt wygrało na własnym boisku z Elche 3:0.

W bramce zespołu gości stał Przemysław Tytoń, którego rywale pokonali w drugiej połowie meczu: w 55 i 77 minucie Antoine Griezmann oraz w 63 minucie Raul Garcia.

Polak za pierwszym razem obronił strzał Raula Garcii, ale był bezradny wobec dobitki Griezmanna. Potem przepuścił piłkę po uderzeniu tego drugiego przy słupku. W końcu musiał wyciągać piłkę z siatki, gdy Garcia wepchnął ją do bramki z bliskiej odległości.

Atletico zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając o cztery punkty mniej od Realu Madryt i dziewięć punktów mniej od Barcelony. Elche plasuje się na czternastej pozycji w tabeli.

Materiał oryginalny: Tytoń nie zatrzymał mistrza - Dziennik Polski