Wieczysta Kraków. Występujące w klasie B rezerwy "dream teamu" rozgromiły drużynę z klasy okręgowej LKS Niedźwiedź

Najskuteczniejszy (licząc wszystkie rozgrywki) strzelec Wieczystej Kraków - Hubert Pachowicz Andrzej Banaś
W sparingowym meczu piłkarskim, rozegranym na boisku Com Com Zone w Krakowie (Nowej Hucie), występujący w klasie okręgowej LKS Niedźwiedź uległ grającym w klasie B rezerwom Wieczystej Kraków 3:7. Aż sześć bramek strzelił Hubert Pachowicz.

LKS Niedźwiedź przed 18 laty występował nawet w III lidze. W tamtej drużynie grał m.in. Artur Błoński, który dziś jest trenerem ekipy ze wsi w powiecie krakowskim w gminie Słomniki. Na półmetku rozgrywek w grupie I Kraków w klasie okręgowej Niedźwiedź zajmuje jedenaste miejsce w tabeli.

Wieczysta II jest zdecydowanym liderem tabeli w grupie III Kraków w klasie B. W 10 meczach strzeliła 135 bramek, czyli tylko o 6 mniej niż... łącznie siedem drużyn zajmujących miejsca od piątego do jedenastego! Jej trenerem jest Łukasz Kubik, który współpracuje też ze szkoleniowcem pierwszej drużyny, występującej w klasie okręgowej, Przemysławem Cecherzem.

Dwa największe asy Wieczystej - Sławomir Peszko (z lewej) i Radosław Majewski - zdobyli razem 113 goli zdobytych w oficjalnych meczach

Wieczysta Kraków. Piłkarze I i II drużyny zdobyli 527 goli w...

W sparingu w Nowej Hucie znowu strzeleckim instynktem wykazał się najskuteczniejszy piłkarz Wieczystej w tym sezonie (licząc łącznie bramki uzyskane w meczach w klasie okręgowej, klasie B i Pucharze Polski) - Hubert Pachowicz, który aż sześć razy trafił do siatki. Jego snajperską serię przerwał tylko Filip Fryc.

Rezerwy Wieczystej w 11 min prowadziły już 2:0, ale w końcówce pierwszej połowy meczu po indywidualnych błędach straciły dwa gole. Tuż po przerwie Pachowicz znowu pokonał bramkarza, jednak rywale ponownie doprowadzili do remisu. Potem znowu w głównej roli wystąpił Pachowicz. Po godzinie gry, przy mocno padającym śniegu, nikomu nie udało się już znaleźć drogi do bramki.

Piłkarze Wieczystej cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców i mediów w całej Polsce

Wieczysta Kraków. Tak rodziła się potęga klubu z klasy okręg...

LKS Niedźwiedź - Wieczysta II Kraków 3:7 (2:2)
Bramki: 0:1 Pachowicz 7, 0:2 Pachowicz 11, 1:2 Gałkowski 38, 2:2 Klęk 42, 2:3 Pachowicz 47, 3:3 Sokół 50, 3:4 Pachowicz 54, 3:5 Fryc 60, 3:6 Pachowicz 64, 3:7 Pachowicz 68.
LKS Niedźwiedź: Nowak - Wójcik, Kawa, Styczeń, Kromka - Wyjadłowski, testowany, Gałkowski, Wilk, Cieślik - Klęk oraz (w II połowie): Gorzkowski, Sokół, Zagrodzki i trzech testowanych.
Wieczysta II: Baka - Fryc (75 Barczuk), Makuch, Niechciał (67 Juszczak), Korczyk (75 Nosek) - Słonina (75 Białas), Gawęcki, Banachowicz (55 Sosnowski), Buras (60 Fudali), Suchan (62 Łazarczyk) - Pachowicz (75 Palej).

Wyświetl ten post na Instagramie.            Post udostępniony przez Radosław Majewski (@raddy.majewski)

Wieczysta Kraków. Żona piłkarza Radosława Majewskiego - Kata...

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0