Wisła Kraków. Juniorzy „Białej Gwiazdy” remisują z Odrą w Opolu. Poważna kontuzja Adama Pieniądza

Bartek Ziółkowski/wislakrakow.com
Wisła Kraków zremisowała w meczu Centralnej Ligi Juniorów U-19 z Odrą w Opolu 3:3. Mecz miał dramatyczny przebieg, a wynik został ustalony już w doliczonym czasie gry.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Odra prowadziła do przerwy 1:0, a straciła przed przerwą nie tylko bramkę ale i Adama Pieniądza i to na dłużej. Po ostrym wejściu jednego z rywali wiślak z kontuzją musiał opuścić boisko i pojechał do szpitala. Jak się okazało ma złamaną kość strzałkową i czeka go operacja. I pomyśleć, że niewiele brakowało, a Pieniądz byłby dzisiaj w Indonezji i szykował się do mistrzostw świata U-17. Wiślak był bowiem blisko powołania na ten turniej…

W drugiej połowie Odra podwyższyła na 2:0, ale wiślacy się nie poddali i za sprawą Dawida Gapa, a następnie dwóch goli Jakuba Bigosińskiego nie tylko odrobili straty, ale wyszli jeszcze na prowadzenie. Odra wyrównała jednak niemal w ostatniej chwili i mecz zakończył się ostatecznie remisem 3:3.

Odra Opole U-19 - Wisła Kraków U-19 3:3 (1:0)
Bramki dla Wisły: Bigosiński dwie, Gap
Wisła: Stępak - Pachel, Skała, Górkiewicz, Rokosz - Gap, Sowa, Maśnica, Pieniądz - Stanek, Benedyktowicz. Rezerwowi: Sierda, Bigosiński, Babral, Dusik, Klimczyk, Krawiec, Kurczyna, Woyna-Orlewicz, Wójcicki.