WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"
Jack Downer zaczynał grać w piłkę na normalnym boisku, ale kontuzja sprawiła, że w wieku czternastu lat zamienił ją na streetball. I doszedł w tym do perfekcji. Tak dużej, że dzisiaj jest sławny na cały świat, a ze swoimi trickami odwiedza naprawdę znanych piłkarzy, z którymi ma szansę kręcić materiały i pokazywać swoją technikę. By zdać sobie sprawę, jaki ma to wymiar, wystarczy zobaczyć materiały Street Panny na jego kanale YouTube czy w mediach społecznościowych. Jack Downer prezentował swoje umiejętności m.in. w Barcelonie, Los Angeles, Sao Paulo, a w jego materiałach możemy zobaczyć w akcji takich piłkarzy jak Neymar czy Kylian Mbappe, by wymienić tylko tę dwójkę z absolutnego topu.
Jak to się zatem stało, że Jack Downer znalazł się teraz w ogóle w Krakowie? Jak często bywa o takich sprawach decydują relacje międzyludzkie, a w tym konkretnym przypadku z Michałem Żyro. To napastnik Wisły zainteresował Downera Wisłą, Krakowem, a później już poszło. Kontakt z nim i jego menedżerem nawiązali ludzie z klubu z ul. Reymonta i na zaproszenie Wisły Jack Downer przyleciał na kilka dni do Krakowa. Spotkał się z drużyną, kręcił swoje materiały na stadionie, a w piątkowy wieczór był już obecny w sektorze rodzinnym, gdzie sprawił swoimi trickami dużą frajdę dzieciom, ale też dorosłym.
Z punktu widzenia Wisły jego obecność to również promocja. Wystarczy popatrzeć, jakie zasięgi ma Street Panna. Jego kanał na YouTube ma 1,18 subskrybentów. Na Instagramie obserwuje go blisko milion followersów, a na Tik Toku 2,3 miliona. Materiały o Wiśle, w których występuje w jej koszulce i wizycie Street Panny pod Wawelem trafią zatem do licznego grona odbiorców.
- Odkrycie Roku Jakub Krzyżanowski: To jest moment, gdy można się zatrzymać…
- Tomasz Tułacz, Trener Roku: Nie skreślajcie żadnego dziecka
- Oskar Kwiatkowski: Jestem lokalnym patriotą. Chcę wznieść snowboard na wyższy poziom
- Rudolf Rohaczek: Nie było lepszego klubu od Comarch Cracovii w ostatnich 20 latach
- Oskar Kwiatkowski na czele 10 Asów Małopolski. W Krakowie odbyła się uroczysta gala
- Witold Skupień: Dzięki narciarstwu przestałem się wstydzić swojej niepełnosprawności
