Wiślanie - Motor. Faworyt stracił punkty w Skawinie [ZDJĘCIA]

Wiślanie Jaśkowice - Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice - Motor Lublin Tomasz Bochenek
Wiślanie - Motor 1:1 w meczu 17. kolejki III ligi, którą kończy się runda jesienna. Wynik spotkania w Skawinie jest niespodzianką, ale wyżej notowani goście na więcej na pewno nie zasłużyli. Wprawdzie w I połowie mieli przewagę, jej efektem były sporo stałych fragmentów - i po jednym z nich w 34 min gola na 0:1 zdobył Szymon Kamiński, jednak po przerwie układ sił na boisku uległ totalniej zmianie. Stroną atakującą, prowadzącą grę, stali się Wiślanie. Owoce tego zebrali w 70 min, gdy po podaniu Macieja Balawendra Krzysztof Szewczyk znalazł sie sam na sam z bramkarzem i wyrównał na 1:1. Lublinian skłoniło to do bardziej ofensywnej gry, ale z ich szarpanych akcji nic nie wynikało. A Wiślanie nie zatrzymali się, dążyli do zwycięstwa. W 76 min sędzia słusznie nie uznał gola zdobytego przez Szewczyka, bo był on na spalonym, natomiast świetną okazją - nie wykorzystaną przez miejscowych - była kontra w 85 min.

Materiał oryginalny: Wiślanie - Motor. Faworyt stracił punkty w Skawinie [ZDJĘCIA] - Dziennik Polski