FLESZ - Abonament RTV. Skarbówka może wejść na konto
Modernizacja szkoły im. Kenara była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej oraz środków Ministerstwa Kultury.
Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem jako jedna ze 139 placówek artystycznych bierze udział w programie termomodernizacji, dzięki któremu w sposób znaczący poprawią się warunki nauki i pracy uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Dzięki temu młodzież oraz pedagodzy zyskają większy komfort pracy i nauki, bezpieczniejsze i przyjaźniejsze otoczenie, a placówka stanie się tańszą w utrzymaniu.
W ramach modernizacji energetycznej prowadzone są m.in. prace ociepleniowe i izolacyjne, wymiana okien i drzwi zewnętrznych, modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, modernizacja systemu wentylacji jak również kompleksowa modernizacja instalacji elektrycznej wraz z wymianą oświetlenia na energooszczędne LED.
- Na dnie Jeziora Czorsztyńskiego leży zatopiona wieś. Tak kiedyś wyglądało to miejsce
- "Bangladesz" na Siwej Polanie. Buda za budą, pamiątki, kiełbaski i lane piwo
- To był kiedyś legendarny budynek na Krupówkach. Dziś w budynku hula wiatr
- Tatry. Legendarny Mnich - marzenie turystów i taterników [NIESAMOWITE ZDJĘCIA]
- Jak wyglądało Zakopane 30 lat temu i jak wygląda teraz? Miasto bardzo się zmieniło
- Tatry. Remonty szlaków idą pełną parą. To ciężka ręczna robota [ZDJĘCIA]
