FLESZ - Alarm dla klimatu

Zamknięcie tężni solankowej dla odwiedzających jest związane z pracami porządkowymi, konserwacyjnymi i uzupełnieniem solanki. Wykonanie tych prac jest niemożliwe przy obecności zwiedzających.
- W trosce o bezpieczeństwo oraz o to, aby obiekt działał jak najlepiej, koniecznym jest wykonywanie regularnych prac konserwacyjnych. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do ponownego korzystania z obiektu po wykonaniu prac - mówi Andrzej Koprowski z bocheńskiego magistratu.
To już druga przerwa techniczna w bocheńskiej tężnio solankowej w 2021 roku. Poprzednia trwała od 5 do 9 lipca.
Zwiedzanie tężni solankowej w Bochni jest bezpłatne. Obiekt jest otwarty od 10 do 21. Tężnia jest zamykana na sezon zimowy, bo obiekt nie może działać przy niskich temperaturach.
- Marysia i Mateusz pobrali się na Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę
- Z cmentarza w Brzesku urządzili miejsce libacji. Pijana 43-latka uszkodziła grób
- Sterkowiec. Nowy dworzec kolejowy już gotowy
- Jesteś dłużnikiem gminy Borzęcin? Trafisz na listę Krajowego Rejestru Długów
- Bochnia. Łącznik autostradowy gotowy. Kiedy będzie dostępny dla kierowców?
- "To nie czas na pożegnanie synku". Bój o życie 10-letniego Dawida