https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Co przyszykuje trener Mariusz Jop na starcie z „Naciarzami? Przypuszczalny skład Wisły Kraków na piątkowy mecz

Bartosz Karcz
Anna Kaczmarz
Wisła Kraków ma bardzo dobrą sytuację kadrową przed piątkowym meczem z Wisłą Płock, który będzie jednym z najważniejszych w ostatnich latach dla „Białej Gwiazdy”. Początek tego spotkania zaplanowano na godz. 20.30, a trener Mariusz Jop na pewno nie będzie zbytnio mieszał w składzie. Wystawi najlepszą jego zdaniem jedenastkę na ten moment. Prezentujemy przypuszczalny skład Wisły na spotkanie z „Nafciarzami”.
wislakrakow.com

PATRYK LETKIEWICZ

bramkarz

Obstawiamy, że mimo poważnego błędu, jaki popełnił w Niecieczy, znów wyjdzie w podstawowym składzie Wisły Kraków.

wislakrakow.com

BARTOSZ JAROCH

prawy obrońca

Na pewnych pozycjach Mariusz Jop nawet specjalnie nie rotuje zawodnikami. Należy do nich prawa obrona, gdzie zagra w piątek Bartosz Jaroch.

wislakrakow.com

ALAN URYGA

środkowy obrońca

Jeśli w Wiśle są zmiany w ostatnim czasie na środku obrony, to dotyczą one partnerów Alana Urygi, a nie kapitana „Białej Gwiazdy”. Teraz też tak będzie. On zagra od początku.

wislakrakow.com

WIKTOR BIEDRZYCKI

środkowy obrońca

Obstawiamy, że po jednym meczu przerwy wróci do gry już w piątek.

wislakrakow.com

RAFAŁ MIKULEC

lewy obrońca

Lewa obrona to kolejna pozycja, na której trener Mariusz Jop nie miesza, bo i nie ma po co, skoro gra tam jeden z najlepszych na tej pozycji w całej lidze Rafał Mikulec.

wislakrakow.com

MARKO POLETANOVIĆ

środkowy pomocnik

Stawiamy, że akurat Serb utrzyma miejsce w składzie i w tym niezwykle ważnym meczu zagra od początku.

wislakrakow.com

JAMES IGBEKEME

środkowy pomocnik

Odcierpiał w Niecieczy pauzę za żółte kartki. Teraz wróci do wyjściowej jedenastki.

wislakrakow.com

ANGEL BAENA

prawoskrzydłowy

Na skrzydłach w Wiśle ostatnio też wygląda to dobrze, więc nie ma sensu mieszać.

wislakrakow.com

JESUS ALFARO

środkowy, ofensywny pomocnik

Nie błyszczał ostatnio, ale ponieważ Mariusz Jop bardzo ceni tego zawodnika, to obstawiamy, że ponownie zagra od początku.

wislakrakow.com

FREDERICO DUARTE

lewoskrzydłowy

Ostatnio prezentuje się naprawdę dobrze i z Wisłą Płock też zacznie od początku.

wislakrakow.com

ANGEL RODADO

napastnik

Tutaj nie trzeba specjalnych tłumaczeń. Najlepszy piłkarz Wisły Kraków, najlepszy piłkarz całej ligi. Nikt kogoś takiego nie będzie trzymał na ławce.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska