Produkcja Izery. Podpisano umowę z chińską firmą Geely

W branży IT słowo "hackathon" oznacza sprawdzenie swoich możliwości, coś jak sprint lub sztafeta - szybkie i intensywne zadanie do rozwiązania w grupie lub samemu. Mobilizująca jest okazja, by się sprawdzić, no i nagroda.
W trwającym 24 godziny hackatonie "HackYeah" zadanie można było sobie wybrać. "Organizatorzy przedstawiają szereg różnych zadań, nad którymi możecie pracować podczas hackathonu. Wybierasz najciekawsze dla ciebie wyzwanie i starasz się je rozwiązać w sposób, który przyniesie najbardziej efektywne rozwiązanie dla społeczności".
Co ważne, w tego typu wydarzeniach mogą wziąć udział nie tylko programiści. Aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, potrzebna jest współpraca specjalistów z różnych dziedzin, bo w hackathonach to właśnie współpraca jest istotna. "
Jeśli jesteś tylko trochę kreatywny i chcesz uczynić świat lepszym miejscem, przyjdź i zobacz, jakie to proste. Podczas naszego wydarzenia będziesz miał szansę stworzyć innowacyjne rozwiązania z wielu różnych dziedzin" - tak zachęcali do udziału organizatorzy "HackYeah". Zabawa, spotkanie, sprawdzian, ale nie tylko, cały zysk z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na cele charytatywne - wspieranie edukacji informatycznej dzieci, by przeciwdziałać cyfrowemu wykluczeniu.
- Tak oszukują nas sklepy spożywcze. TOP 10 nieczystych zagrań!
- Te krakowskie licea uczą najefektywniej. Oto ranking szkół sukcesu
- Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
- Dantejskie sceny pod nowym sklepem w Krakowie. Okolica Bonarki sparaliżowana
- Wielka awantura o nowe stoiska dla kwiaciarek na Rynku Głównym. Oceńcie je sami
- Historyczna chwila. Tunel na zakopiance wreszcie otwarty dla kierowców!