Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Prowadząc po pierwszej połowie 2:0, Hutnik uległ na Suchych Stawach Jutrzence Giebułtów 2:4! Goście szalę na swoją stronę przechylili grając w dziesiątkę, zdobyli wówczas dwie bramki.

Prowadzenie dla hutników strzałem z ponad 30 metrów uzyskał Michał Guja, to już jego szósty gol w tym sezonie. Gdy Krzysztof Michalec samobójczą "główką" trafił po raz drugi do bramki Jutrzenki, znalazła się ona w bardzo trudnej sytuacji. Jak się okazało, wyszła z niej obronną ręką. Dwa razy na listę strzelców wpisał się pozyskany z Zieleńczanki Tomasz Kawa.

W 5. kolejce rozgrywek pierwsze punkty straciła Unia Oświęcim. Świetnie spisujący się dotychczas beniaminek uległ Sosnowiance 0:1. Dla niej to premierowe zwycięstwo w sezonie.

IV liga, grupa zachodnia - 5. kolejka
Hutnik - Jutrzenka Giebułtów 2:4 (2:0). Bramki: 1:0 Guja 37, 2:0 Michalec 44 samob., 2:1 Kawa 54 karny, 2:2 Armatys 64, 2:3 Kawa 72, 2:4 Wojdała 90+4; czerwona kartka: Armatys (Jutrzenka, 69).

Wiślanka Grabie - Cracovia II 2:4 (2:1). Bramki: 1:0 Pasionek 10, 2:0 Dudek 20 karny, 2:1 Pyrdek 42, 2:2 Ceglarz 68, 2:3 Gawle 73, 2:4 Pyrdek 90+1.

Sosnowianka Stanisław Dolny - Unia Oświęcim 1:0 (1:0). Bramka: 1:0 Stróżyk 11.

Orzeł Piaski Wielkie - Pcimianka 1:1 (1:0). Bramki: 1:0 Zborowski 25, 1:1 Sołtys 78 karny.

Węgrzce - Skawinka 4:1 (3:1). Bramki: 1:0 Tyrka 2, 1:1 Monsuru 16, 2:1 Gala 20, 3:1 Łucarz 39, 4:1 Wróbel 68.

Wiślanie Jaśkowice - Beskid Andrychów 0:0

Iskra Klecza - Dalin Myślenice 3:3 (1:1). Bramki: 0:1 Górecki 6, 1:1 Zaremba 23, 2:1 Kowalczyk 46, 2:2 Górecki 83 karny, 3:2 Zaremba 90, 3:3 Szczepańczyk 90+3 samob.

Awansem
Proszowianka - Michałowianka 2:1 (0:0). Bramki: 1:0 Lampart 80, 2:0 A. Przeniosło 20, 2:1 Michalski 90+4.