Mateusz Wdowiak zagrał z Niemcami

Mateusz Wdowiak
Mateusz Wdowiak Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Na stadionie w Zwickau, w obecności 3477 kibiców, reprezentacja Polski do lat 20 uległa swojemu niemieckiemu odpowiednikowi 0:4. Mecz rozegrano w ramach Turnieju Czterech Narodów.

45-minutowy występ (w pierwszej połowie) zanotował pomocnik Cracovii Mateusz Wdowiak. Debiutu w kadrze nie doczekał się natomiast bramkarz Puszczy Niepołomice Marcin Staniszewski.

Polakom, prowadzonym przez trenera Macieja Stolarczyka (byłego piłkarza Wisły), mecz wymknął się spod kontroli po 40 minutach. Czerwoną kartkę za faul dostał Kamil Dankowski, a po chwili gospodarze strzelili dwa gole - Benedikt Gimber w 43 i Philipp Ochs w 45 minucie.

Po przerwie wynik podwyższyli Maximilian Mittelstadt (66 min), Fabian Reese (87).

Materiał oryginalny: Mateusz Wdowiak zagrał z Niemcami - Dziennik Polski