Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Wziąć się w garść. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
GKS Jastrzębie - Puszcza LIVE! Muszą wziąć się w garść
GKS Jastrzębie - Puszcza LIVE! Muszą wziąć się w garść Piotr Chrobok
Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Sobota to prawdziwy maraton z Fortuna 1 Ligą. Na ten dzień zaplanowano sześć spotkań. W porze obiadowej spotkają się piętnasta z dziesiątą drużyną. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE

To tak naprawdę trzeci mecz tych drużyn w sezonie. W obu poprzednich górą była Puszcza. Wygrała u siebie i na wyjeździe, w lidze i Pucharze Polski. Za każdym razem zdobyła po dwie bramki.

Na tym etapie rozgrywek Puszcza zgromadziła o dziesięć punktów więcej od GKS-u. W zeszłej kolejce pokonała Chrobrego Głogów. Obie bramki zdobył przed przerwą Jakub Bartosz.

GKS nie ma dobrej serii. Przegrał trzy razy z rzędu. Ostatnio uległ Widzewowi Łódź (0:2), a zadecydowała o tym druga połowa. GKS musi wziąć się w garść, bo nad zamykającym tabelę GKS Bełchatów ma ledwie trzy punkty przewagi.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS - Puszcza 0:2 (Puchar Polski, 04.11.2020)
Puszcza - GKS 2:1 (1 liga, 30.09.2020)

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Mecz za darmo w internecie w aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40 - zapraszamy!