https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nosal po remoncie. Zobaczcie, jak teraz wygląda popularny szlak w Tatrach

Łukasz Bobek
Szlak na Nosal w Tatrach
Szlak na Nosal w Tatrach Łukasz Bobek
Niedawno Tatrzański Park Narodowy przeprowadził remont szlaku na Nosal. Robotnicy poprawiali nawierzchnię od tamy w Kuźnicach aż na szczyt. Zobaczcie jaki jest efekt ich pracy, a także dlaczego warto wybrać się na ten szczyt.

Nosal był niedostępny dla turystów od 25 czerwca. Zamknięta była droga zarówno od strony Bulwarów Słowackiego, jak i od Nosalowej Przełęczy na szczyt.

W trakcie remontu robotnicy poprawili m.in. stopnie skalne, po których co roku wędruje tysiące turystów, czy luźne kamienie na turystycznej drodze. Remont Nosala kosztował ok. 130 tys. zł. I właściwie było to jedno z poważniejszych zadań inwestycyjnych w tym sezonie, jeśli chodzi o remonty szlaków w Tatrach.

Szlak na Nosal to jeden z najpopularniejszych szlaków w Tatrach - zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z górami. To dobry szlak na tzw. rozgrzewkę przed wędrówkami w wyższe partie gór. Ze szczyty rozpościerają się piękne widoki zarówno na Tatry, ale i na Zakopane.

Tatry tuż przed zachodem słońca

Tatry tuż przed zachodem słońca. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Turystyka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska