Paweł M. ps. Misiek zatrzymany we Włoszech w miejscowości Cassino. Misiek w rękach policji [28.09.18]

  • Gazeta Krakowska

Marcin Banasik

Paweł M. ps. Misiek w rękach policji! O zatrzymaniu lidera pseudokibiców Wisły Kraków, podejrzanego o udział w gangu narkotykowym, poinformowała zastępca Prokuratora Generalnego Beata Marczak. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym.

**

Paweł M. znów złapany. Czy tym razem Wisła Kraków wreszcie zareaguje? [KRONIKA ZDARZEŃ]

**

Zastępca prokuratura generalnego poinformowała, że Paweł M. został zatrzymany w czwartek w miejscowości Cassino na południe od Rzymu. Wiadomo, że posługiwał się fałszywym polskim dowodem osobistym. Do jego zatrzymania miała doprowadzić wielomiesięczna współpraca pomiędzy krakowskimi "łowcami cieni" oraz włoską policją.

Dwadzieścia lat temu Misiek „zasłynął” tym, że podczas meczu Wisły Kraków z włoską Par­mą rzucił nożem w Dino Baggio, raniąc piłkarza. Sąd skazał go za to na 6,5 roku więzienia. Drużyna z Krakowa została wykluczona na rok z rozgrywek europejskich. Był to wielki cios dla Wisły, która zdobyła mistrzostwo Polski, a przez tę karę nie mogła wziąć udziału w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

CZY W WIŚLE KRAKÓW RZĄDZĄ KIBOLE? PRZECZYTAJ TAKŻE:

Ostatni raz M.został skazany w 2015 r. na 5 miesięcy więzienia za szczeniacki wybryk, czyli kradzież z marketu trzech maczet o wartości 441 zł. Samo auto, którym tam przyjechał, miało wartość wielu tysięcy złotych, a jest też właścicielem motorówki, skutera wodnego i drogiego motocykla.

„Misiek” jest też jednym ze współtwórców siłowni na Wiśle i sekcji Trenuj Sporty Walki, w ramach której kibole przygotowywali się do walk ulicznych. „Dziennik Polski” wielokrotnie opisywał tę sprawę.

Powierzchnię pod siłownię wynajmuje Wisła Kraków. Jej prezes Marzena Sarapata (wcześniej była adwokatem Pawła M.) twierdzi, że na razie klub nie może wypowiedzieć umowy „Miśkowi” mimo wydania za nim listu gończego. Umowa najmu podpisana jest do 17 listopada 2019 roku.

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.12.2018, 22:56

Wracał już do Polski na przesłuchanie kupił fiata punto a tu karabiny i padł pod Monte Cassino

28.12.2018, 22:51

Misiek padł pod Monte Cassino

30.09.2018, 13:19

Ale trzyma fason ,cały w bieli !:)

30.09.2018, 10:13

powstała KLIKA za rządów Ludwika!

29.09.2018, 15:26

a kto by go ladowal bez zeby hifa dostac ?

29.09.2018, 08:36

Wydaje mi sie ze tak nie bedzie za obecnych rzadow ludzie ci za przestepstwa poniosa kare Za duzo narobili szkody innym szkoda tylko Zielaka ze dal sie w to wciagnac dwoje malenkich dzieci czeka na niego Piekna modelka zona ktora o niczym niewiedziala myslala powaznie ze maz ma firme prosperujaca w domu byl wzorowym mezem rowniez w rodzinie To wlasnie byl on ulegly i kierowali nim inni szkoda czlowieka Staruszka babcia modli sie z rodzina za Grzeska proszac o laske przebaczenia i poprawy wnuczka

29.09.2018, 08:11

Czy za gwalt i pedofilje misiu bedzie w pudle walony w otwor z gumka czy bez ???

28.09.2018, 22:22

Zobowiązuje

28.09.2018, 22:08

Dzięki

28.09.2018, 22:01

Cinek? Już na powietrzu?

28.09.2018, 21:38

Na pohybel z tym pederastą. Już się odpowiednio nim zajmą "koleżanki" z celi o imieniu Stefan Krzysztof czy Wacek

28.09.2018, 21:33

Pucował pod cela, to wasz guru kanar Metal co jeździł z JG i tajniakami i bilety sprawdzal.

28.09.2018, 21:32

Brawo, jesteś pierwszą 60 na GK :D

28.09.2018, 20:54

NA zdjeciu wyglada jakby stracil 30 kilo scierwa. Chyba chcial zmienic aparycje i dla niepoznaki wtopic sie w Italianow.

28.09.2018, 20:43

A chuj w tego miska, media kolejnego celebryte kreuje

28.09.2018, 19:35

Pietrucha a może żołnierz 5 lat do odpierdzenia i na wolności? W 2015 najazd na chate przez czarnych i jakoś zapomnieli do pierdla dowieźć? Skopek wyrok i co. Jebal nożem w burdelu dostal 5 czy 6 i jakos wolny? W tym naszym miescie to na poczatek sędziów i prokuratorów pozamykac powinni.

28.09.2018, 19:23

Michalski chyba. Master pdw

28.09.2018, 19:11

Pawel juz na wolnosci;)

28.09.2018, 18:11

Policja nie była bezczynna. CBŚ lub CBA robiło przecież nie tak dawno przeszukania w klubie. Ktoś trafił już wcześniej do paki - sprawa powiązana z Ruchem Chorzów...