Pewna wygrana rezerw Korony z Hutnikiem Kraków 5:1. Trzy gole Michała Żyro. Kielecki zespół umocnił się na pozycji lidera [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
W meczu o trzecioligowe punkty Korona II Kielce pewnie wygrała z Hutnikiem Kraków 5:1 (1:1) i umocniła się na pozycji lidera. Bramki dla kieleckiej drużyny zdobyli Matej Pućko 21, Michał Żyro 58, 72, 85, Mateusz Sowiński 59, dla Hutnika Kamil Sobala 3.Korona II: Kukić 6 - Szymusik 6, Tzimopoulos 6, Pierzchała 6, Bujak 6 - Zalazar 6, Jopkiewicz 6 - Pućko 6 (46. D. Lisowski 6), Duranović 6 (46. Prętnik 5), Żyro 8 - Sowiński 7 (70. Piróg 3).Hutnik: Zając - Janecki, Jaklik, Garzeł, Tetych - Reczulski ŻŻCZ 62 - Sobala, Gamrot, Świątek, Linca - Ogar.Korona zagrała wzmocniona kilkoma zawodnikami z kadry ekstraklasowego zespołu. Byli to Kukić, Pućko, Żyro, Duranović, Zalazar, Szymusik, Tzimopoulos i Pierzchała. Jednak to goście pierwsi cieszyli się ze zdobycia bramki. Uzyskał ją Kamil Sobala w 3 minucie ładnym strzałem głową. Później do siatki trafiali już tylko gospodarze. Wyrównał mocnym strzałem Matej Pućko w 21 minucie, a podającym był Uros Duranović. Po zmianie stron Korona rozstrzygnęła to spotkanie na swoją korzyść. W 58. minucie spotkania Koronę na prowadzenie wyprowadził Michał Żyro, który wykorzystał świetne podanie Dawida Lisowskiego. Już 60. sekund później na listę strzelców wpisał się Mateusz Sowiński. Od 63 minuty Hutnik musiał grać w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę w konsekwencji dwóch żółtych otrzymał Mateusz Reczulski. Później dwie bramki zdobył jeszcze Michał Żyro, pieczętując wygraną rezerw Korony.  (dor)
W meczu o trzecioligowe punkty Korona II Kielce pewnie wygrała z Hutnikiem Kraków 5:1 (1:1) i umocniła się na pozycji lidera. Bramki dla kieleckiej drużyny zdobyli Matej Pućko 21, Michał Żyro 58, 72, 85, Mateusz Sowiński 59, dla Hutnika Kamil Sobala 3.Korona II: Kukić 6 - Szymusik 6, Tzimopoulos 6, Pierzchała 6, Bujak 6 - Zalazar 6, Jopkiewicz 6 - Pućko 6 (46. D. Lisowski 6), Duranović 6 (46. Prętnik 5), Żyro 8 - Sowiński 7 (70. Piróg 3).Hutnik: Zając - Janecki, Jaklik, Garzeł, Tetych - Reczulski ŻŻCZ 62 - Sobala, Gamrot, Świątek, Linca - Ogar.Korona zagrała wzmocniona kilkoma zawodnikami z kadry ekstraklasowego zespołu. Byli to Kukić, Pućko, Żyro, Duranović, Zalazar, Szymusik, Tzimopoulos i Pierzchała. Jednak to goście pierwsi cieszyli się ze zdobycia bramki. Uzyskał ją Kamil Sobala w 3 minucie ładnym strzałem głową. Później do siatki trafiali już tylko gospodarze. Wyrównał mocnym strzałem Matej Pućko w 21 minucie, a podającym był Uros Duranović. Po zmianie stron Korona rozstrzygnęła to spotkanie na swoją korzyść. W 58. minucie spotkania Koronę na prowadzenie wyprowadził Michał Żyro, który wykorzystał świetne podanie Dawida Lisowskiego. Już 60. sekund później na listę strzelców wpisał się Mateusz Sowiński. Od 63 minuty Hutnik musiał grać w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę w konsekwencji dwóch żółtych otrzymał Mateusz Reczulski. Później dwie bramki zdobył jeszcze Michał Żyro, pieczętując wygraną rezerw Korony. (dor) Zdjęcia Dorota Kułaga
W meczu o trzecioligowe punkty Korona II Kielce pewnie wygrała z Hutnikiem Kraków 5:1 (1:1) i umocniła się na pozycji lidera. Bramki dla kieleckiej drużyny zdobyli Matej Pućko 21, Michał Żyro 58, 72, 85, Mateusz Sowiński 59, dla Hutnika Kamil Sobala 3.