PLH: Cracovia o krok od awansu

pb
W drugim meczu ćwierćfinałowej rywalizacji w Polskiej Lidze Hokeja Cracovia Comarach pokonała HC GKS Katowice 2:1. Wynik ustalono dopiero w rzutach karnych.

Prowadzenie dla "Pasów" uzyskał już w 6. minucie Michał Piotrowski. Jak się okazało, była to jedyna bramka gospodarzy w meczu. Wyrównał w połowie trzeciej kwarty Luke Popko i mecz musiał zostać rozstrzygnięty w karnych.

W nich więcej najwięcej spokoju zachował Nicolas Besch zapewniając Cracovii zwycięstwo.

Do awansu do półfinału Cracovii brakuje już tylko jednej wygranej. Kolejny mecz z "Gieksą" w sobotę w Katowicach.