Nasza Loteria

Przekąski do piwa. TOP 10 przekąsek naszych Czytelników do piwa i na imprezę [PRZEPISY]

mad
Zobaczcie propozycje naszych Czytelników na zdrowe przekąski do piwa! Kliknijcie w galerię, żeby zobaczyć przepisy. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. 
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Chleb z ziarnami

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 8

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

h
hubert

Do perły wszystkie przekąski smakują wyśmienicie! Nawet zwykłe paluszki :D

G
Gość

Wszystkie przepisy są genialne i do perły chmielowej smakuja wyśmienicie. Polecam!

f
finka
29 listopada, 19:44, Gość:

Do perły chmielowej to tylko perła smakuje najlepiej. A tak na serio. lubię jeść do niej chipsy lub chrupki kukurydziane.

Zgadzam się w 100 procentach, chociaż ja wolę wszelkie orzeszki do tego piwa

G
Gość

Do perły chmielowej to tylko perła smakuje najlepiej. A tak na serio. lubię jeść do niej chipsy lub chrupki kukurydziane.

J
Jerzy

Krakersy z twarożkiem! Wiem, że brzmi to dziwnie, ale polecam, serio! Trochę przepisów znalazłem też tutaj:http://piwo.to/piwna-kultura/piwne-przekaski

E
Eva

Polecam do piwa...sushi :) To bardziej dla osób, które lubią kulinarne eksperymenty. Warto też podać piwo gościom w fajnym kuflu: http://piwo.to/piwna-kultura/idealne-sposby-na-podanie-piwa

m
moniti
Lubię próbować różnych nowości i takich przekąsek, zawsze do perły fajnie podjeść coś smacznego
j
jannka
Do piwa chrupiemy ogórki krakus z chilli czy z czosnkiem, mega smaczne, lubie też szynkę parmeńska i przeróżne sery.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska