https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Radosław Cierzniak podpisał kontrakt z Legią Warszawa

Bartosz Karcz
Wojciech Matusik
Radosław Cierzniak jest już piłkarzem Legii Warszawa. Były bramkarz Wisły Kraków podpisał kontrakt z klubem z ul. Łazienkowskiej. Bramkarz już wcześniej podpisał umowę z Legią, która miała wejść w życie od 1 lipca, dlatego długość kontraktu ostatecznie wyniesie 3 lata i prawie cztery miesiące.

Cierzniak do Legii przechodzi jako wolny piłkarz. W minionym tygodniu Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych, działająca przy Polskim Związku Piłki Nożnej, rozwiązała kontrakt zawodnika z Wisłą Kraków z winy klubu. Ponieważ decyzja Izby miała moc natychmiastowej wykonalności, Cierzniak mógł podpisać kontrakt z Legią.

Nie oznacza to, że to koniec sprawy, ponieważ Wisła już zapowiedziała, że odwoła się od decyzji Izby. To już jednak bardziej kwestia sporu prawnego, który nie przeszkodzi Cierzniakowi grać w klubie z Warszawy. Czy zadebiutuje w Legii już w najbliższą sobotę podczas meczu na stadionie Cracovii?

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

F
Feno
Zaczeło się, patologia
f
feno
Piłkarz ma ważny kontrakt a ci go rozwiązują i co nam zrobicie? Patologia Polskiej Piłki Kopanej.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska