Sandecja Nowy Sącz testuje nowego napastnika ze Słowacji

(krzyk)
Michal Kamencik
Michal Kamencik Wikimedia
Sandecja Nowy Sącz jest zainteresowana pozyskaniem 24-letniego Michala Kamencika. Słowak wystąpił w sobotnim sparingu z Kolejarzem Stróże (3:1) - poinformował portal 90minut.pl.

Mierzący 188 cm Kamencik to były reprezentant Słowacji do lat 19, w narodowej drużynie rozegrał trzy mecze i strzelił jednego gola. Jest napastnikiem, karierę rozpoczynał w Tatranie Presov. Przez kilka lat był wypożyczany do innych klubów, m.in. do zespołu Lokomotiva Zvolen, a od lipca ubiegłego roku występuje jako gracz OFK SIM Raslavice. Transfermarkt.de wycenia go na 50 tys. euro.

Sandecja nie informuje o tych testach, zależało jej także, by nie ujawniać składu ze wspomnianego sparingu z Kolejarzem. Podajemy go poniżej za portalem 90minut.pl. Gole dla sądeczan zdobyli Maciej Małkowski, Mateusz Wdowiak i Kamil Słaby. Dla Wdowiaka to pierwszy mecz i trafienie po przejściu na półroczne wypożyczenie z Cracovii.

Kolejnym sparingowym rywalem Sandecji będzie III-ligowe Podhale, mecz odbędzie się w sobotę 28 stycznia w Nowym Targu.

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) Michał Gliwa - Mateusz Bartków, Dawid Szufryn, Adrian Basta, Michał Szeliga - Maciej Małkowski, Bartłomiej Kasprzak, Grzegorz Baran, Nikodem Gniecki, Adrian Danek - Maciej Korzym. (II połowa) Julian Grzegorczyk - Lukas Kuban, Michal Piter-Bucko, Kamil Słaby, Adrian Jurkowski - Bartłomiej Dudzic, Michał Gałecki, Wojciech Trochim, Mateusz Wdowiak - Wiktor Nowak, Michal Kamencik.

Materiał oryginalny: Sandecja Nowy Sącz testuje nowego napastnika ze Słowacji - Dziennik Polski