Nasza Loteria

Sandecja - Radomiak. Przemoczeni wszyscy, ale szczęśliwi tylko goście

boch
Maciej Małkowski
Maciej Małkowski Damian Radziak
Sandecja - Radomiak 1:2 w meczu 24. kolejki piłkarskiej I ligi. Sądeczanie zbyt pasywnie zagrali w pierwszej połowie i to głównie dlatego przegrali.

Przechodzący w ulewę deszcz towarzyszył piłkarzom od startu. I od startu lepiej, bardziej ofensywnie prezentował się Radomiak. W 6 min strzał Patryka Mikity w polu karnym został zablokowany, parę kolejnych akcji też rozbiło się o obronę Sandecji, ale już w 20 min została przełamana. Z prawej strony zagrał Mateusz Michalski, a piłka odbiła się od nogi Grzegorza Barana i zmierzała pod poprzeczkę. Daniel Bielica w tej zaskakującej sytuacji sobie poradził, ale niepilnowany 10 m od bramki Rafał Makowski pokonał go dobitką.

Sandecja Nowy Sącz. Żony i partnerki piłkarzy [ZDJĘCIA]

Po przerwie też lało, przy czym - czego można się było w sumie spodziewać - zaatakowała Sandecja, w 46 min efektem akcji Dominika Kuna był rzut rożny. Goście chwilę poczekali, aż w 53 min przeszli do wysokiego pressingu i doczekali się błędu sądeczan w rozegraniu. Prawym skrzydłem na ich bramkę popędził Michalski, zbiegł do środka i świetnie strzelił w dalszy róg. 0:2.

Gospodarze jednak szybko odpowiedzieli. Po dośrodkowaniu Damiana Chmiela z prawej strony celnie zagłówkował Mariusz Gabrych.

Po chwili gości na placu zostało dziesięciu, bo drugie "żółtko" zarobił Dawid Abramowicz. Sądeczanie parli po remis, w 70 min bliski powodzenia (pudło po zagraniu Macieja Małkowskiego) był Chmiel. No i kolejne próby też powodzenia nie przyniosły.

Piękniejsza strona trybun. Kraków i okolice [ZDJĘCIA]

Sandecja Nowy Sącz - Radomiak 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Makowski 20, 0:2 Michalski 53, 1:2 Gabrych 60.
Sandecja: Bielica - Piter-Bućko, Baran, Flis - Kun (85 Danek), Walski (88 Ogorzały), Kanach, Małkowski - Chmiel, Klichowicz (75 Korzym) - Gabrych.
Radomiak: Miszta - Jakubik, Świdzikowski, Cichocki, Abramowicz - Michalski, Kaput, Karwot (79 Grudniewski), Makowski, Mikita (70 Lewandowski) - Górski (72 Fundambu).
Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec). Żółte kartki: Baran, Walski - Abramowicz dwie, Lewandowski, Górski. Czerwona kartka: Abramowicz (62). Mecz bez udziału publiczności.

Najpiękniejsze kobiety kochają piłkarzy. Zobacz te pary! Tak...

od 7 lat
Wideo

Nowe inwestycje w Rypińskim Centrum Sportu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska