UKS Jedynka Biecz pokonał GKPS Gorlice

Marek Podraza
W VIII kolejce małopolskiej ligi kadetów UKS Jedynka Biecz zmierzył się z GKPS Gorlice.

Pierwszy set spotkania to gra punkt za punkt, w którym wyrównaną końcówkę wygrali zawodnicy z Gorlic, set II i III to całkowita dominacja drużyny z Biecza, IV set mimo nerwowej końcówki zakończył się wygraną zawodników Jedynki i okazał się ostatnim w meczu. Ostatecznie drużyna z Biecza wygrała 3:1, a w setach 25:27,25:11,25:14,25:22.

- Po ośmiu kolejkach nasi siatkarze zajmują drugie miejsce w grupie wschodniej Wojewódzkiej Ligi Kadetów i mają na koncie 14 punktów i dwa punkty straty do lidera, którym jest SKPS Dunajec Nowy Sącz - informuje nas Bartłomiej Niemiec, trener UKS Jedynka Biecz.