Czytaj także: Wielkie świętowanie Wisły przy trzech trybunach!
Szkoda, że szansę występu stracił Michał Czekaj. Gdyby wychowanek Wisły był w Krakowie, najprawdopodobniej zagrałby z Polonią. Wiślak przebywa jednak na zgrupowaniu reprezentacji U-19. - Mimo iż reprezentacja przegrała eliminacje młodzieżowych mistrzostw Europy, trener tej drużyny nie chce puścić Michała - żałuje Maaskant. - Myślę, że lepiej dla tego piłkarza byłoby zagrać w niedzielę w lidze. Niestety, nie zależy to ode mnie.
Czytaj także: Żurawski: nie żałuję, że wróciłem do Wisły
Zagra natomiast w niedzielę Maciej Żurawski. Piłkarz legenda w Wiśle. Piłkarz, który w swojej karierze strzelił dokładnie 150 bramek w oficjalnych meczach "Białej Gwiazdy" i wywalczył z nią pięć tytułów mistrzowskich (w sumie ma ich dziewięć). Nic więc dziwnego, że Robert Maaskant mówi: - Maciek zasługuje na to, żeby być w tej drużynie ten ostatni raz.
W niedzielę Wisła zagra po raz ostatni w tym sezonie, a po meczu rozpocznie się wielka mistrzowska feta. Puchar za zdobycie tytułu zostanie wręczony na środku boiska. Tym razem nie będą na płytę wpuszczeni kibice. Całą ceremonię będą mogli śledzić z trybun. Kolejny etap świętowania tradycyjnie będzie w Rynku Głównym. Tutaj piłkarze i trenerzy pojawią się około godz. 20.30.
Uwaga! Nowy konkurs! Wymyśl nazwę dla pociągu i wygraj nagrody!
Chcesz iść za darmo do Parku Wodnego w Krakowie? **Rozdajemy bilety**