Anna Kaczmarz / Polska Press
Dokładnie na tydzień przed inauguracją rozgrywek III ligi Wieczysta Kraków rozegrała ostatni sparing. Na swoim stadionie w piątek (28 lipca) wygrała z Koroną II Kielce. Oto relacja i zdjęcia z tego meczu.

Wieczysta Kraków - Korona II Kielce 4:1 (3:1)
Bramki: 1:0 Torres 22 karny, 2:0 Torres 30, 3:0 Łysiak 35, 3:1 testowany 37, 4:1 Faworow 52 karny.
Wieczysta: Sapielak - Asmelash (72 Bąk), Faworow (77 Skrobański), Pazdan (66 Rygiel), Pietrzak - Łysiak (77 Gamrot), Pakulski (72 Pietras), Sławczew (66 Bargiel) - Torres (Głogowski), Fidziukiewicz (66 Jankowski), Kiedrowicz (72 Kapek).
Żółta kartka: Faworow.

Gospodarze objęli prowadzenie po karnym (faul na Asmelashu). Drugą bramkę strzelił Torres który przy dalszym słupku zamknął głową centrę z lewej strony aktywnego Kiedrowicza. Hiszpan miał też udział przy golu na 3:0, gdy z lewej strony tak wyłożył piłkę przed bramkę Łysiakowi że temu pozostało dołożyć nogę

Okazji przed przerwą było więcej, dużo strzałów zostało zablokowanych, jednego trafienia sędziowie nie uznali (spalony).

Goście przed przerwą praktycznie nie mieli atutów, ale gola zdobyli (z bliska w zamieszaniu).

W II połowie prowadzenie Wieczystej podwyższył Faworow, wykorzystując karnego za faul na Kiedrowiczu. Kolejną "11" Miejscowi zmarnowali (płaski strzał Bąka bramkarz obronił).