Wisła II Kraków wygrała piąty raz z rzędu. Tym razem pokonała Rajsko

Anna Kaczmarz
Mimo bardzo młodego składu Wisła II Kraków poradziła sobie z LKS Rajsko i wygrała już piąte kolejne spotkanie.

Rezerwy Wisły wygrały zasłużenie, choć goście przy nieco lepszej skuteczności mogli pokusić się o jeden punkt. W pierwszej połowie dominowała „Biała Gwiazda”. Już w 10 min mogło być 1:0, bo po faulu na Pawłowskim sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Kasia, ale jego intencje wyczuł Księżarczyk i obronił.

Kasia zrehabilitował się w 40 min, gdy wykorzystał bardzo dobre podanie Korczyka i uzyskał prowadzenie.

W przerwie boisko opuścili Szot, Kumah i Pawłowski, co od razu znalazło odzwierciedlenie w obrazie gry. Mecz się wyrównał, ale lepsze okazje mieli goście. Zmarnowali je jednak m.in. Senkowski, Mika i Piskorz. To zemściło się na Rajsku w końcówce. Przyjezdni rzucili bowiem wszystkie siły do ataku, a Wisła wyprowadziła zabójczą kontrę i po strzale Paczki było praktycznie po meczu.

Wisła II Kraków - LKS Rajsko 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kasia 40, 2:0 Paczka 85.
Wisła II: Al-Ani - Anioł, Szot (46 Zając), Głogowski, Korczyk - Kumah (46 Kuchnia), Pawłowski (46 Klimek), Soboń, Paczka - Wolak, Kasia.
Rajsko: Księżarczyk - Sieczko, Welber, Matlak, Kukiełka - Mika, Czarnik (60 Brańka), Jędrusik, Zimnal (55 Piskorz) - Senkowski (80 Ogórek), Formas (71 Skiernik).
Sędziował: Bartosz Zabrzewski (Nowy Targ). Żółta kartka: Korczyk. Widzów: 65.