Piotr Tymczak
Anna Kaczmarz
W sparingowym meczu zespół Wisły Kraków pokonał 4:2 Puszczę Niepołomice. Spotkanie miało charakter zamknięty.

W rozegranym w sobotę (13 lipca) na stadionie przy ul. Reymonta meczu kontrolnym zespół Wisły Kraków wygrał z pierwszoligową Puszczą Niepołomice 4:2. Spotkanie miało charakter zamknięty, nie byli na nie wpuszczani także dziennikarze i fotoreporterzy.

Po zakończeniu meczu podano wynik i strzelców bramek. Puszcza objęła prowadzenie po golu Jose Embalo w 15 minucie. Wisła szybko wyrównała - minutę później do siatki trafił Paweł Brożek. "Brozio" pokazał, że jest w wysokiej formie i zdobył dwa kolejne gole - w 21 minucie (z rzutu karnego) i w 53 minucie. Bramkę na 4:1 dla Wisły w 57 minucie strzelił Patryk Plewka. Ostatnie słowo należało do gości i w 60 minucie gola z rzutu karnego zdobył Marcin Stefanik.

Kraków. Kibice Wisły posprzątali stadion przy Reymonta [ZDJĘCIA]

Również w sobotę, 13 lipca, obie drużyny zagrają drugi mecz kontrolny - o godz. 16 w bazie treningowej Wisły w Myślenicach. Ten mecz będzie otwarty dla dziennikarzy i widzów.