Zwycięstwo drużyny Fabiańskiego

Łukasz Fabiański puścił jednego gola, ale jego Swansea City wygrała na własnym boisku z Hull City 3:1 w meczu 31. kolejki ligi angielskiej.

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 18 minucie z bliskiej odległości Sung-Yong Ki, a wynik w 37 minucie podwyższył efektownymi „nożycami” Bafetimbi Gomis.

W 50 minucie Łukasza Fabiańskiego – dla którego był to już 30. mecz w sezonie (jeden opuścił z powodu czerwonej kartki) - pokonał Paul McShane, pakując z bliska piłkę między jego nogami.

W 53 minucie czerwoną kartkę, za brutalny wślizg, zobaczył zawodnik gości David Meyler. Wynik spotkania ustalił tuż przed jego zakończeniem Gomis.