Jego występ zachwycił jurorów. Mieszko nie musiał się martwić, czy któryś z trenerów będzie chciał go mieć w swojej drużynie. Ostatecznie wybrał grupę prowadzoną przez Tomsona i Barona.
- Mieszko Serwatowicz ma 12 lat. Od urodzenia było wiadomo, że drzemie w nim artystyczna dusza: rysował, malował, śpiewał, robił na szydełku, tkał. Brał udział w różnych konkursach wokalnych i tanecznych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Mieszka w sercu gór, w Zakopanem i pochodzi z rodziny z tradycjami sportowymi: jeździ na nartach, łyżwach, snowboardzie, na rowerze, rolkach, deskorolce, pływa i tańczy taniec towarzyski. Jest szarmanckim młodym gentelmanem. W przyszłości chciałby zwiedzić Stany Zjednoczone - informuje TVP o młodym uczestniku The Voice Kids.
Jego rodzice są nauczycielami w miejscowych szkołach pod Tatrami. Teraz czekamy na kolejne występy młodego zakopiańczyka przed kamerami telewizji.
The Voice Kids to polski program telewizyjny typu talent show, emitowany na antenie TVP2. Uczestnikami programu mogą być osoby w wieku 8–14 lat.
Najpierw odbywają się przesłuchaniach "w ciemno". Bierze w nich udział ok. 100 uczestników, którzy zostali wyłonieni podczas pre-castingów. Na początku występu trenerzy odwróceni są tyłem do uczestników, a jeśli któryś z trenerów chce przyjąć uczestnika do siebie, odwraca się do niego i śpiewający automatycznie trafia do jego drużyny. Jeżeli odwróci się więcej niż jeden trener, wokalista wybiera trenera, z którym będzie chciał pracować. W ten sposób tworzą się drużyny każdego trenera.
Następnie odbywają się bitwy, podczas której trenerzy wybierają ze swojej drużyny po trzy osoby, które śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Trener decyduje, kto przechodzi dalej, a kto odpada z drużyny.
W finale uczestnicy śpiewają piosenkę z cudzego repertuaru, po czym każdy trener wybiera jednego zawodnika, który przechodzi do ścisłego finału. Zwycięzcę wybierają telewidzowie poprzez głosowanie SMS-owe.
- Na dnie Jeziora Czorsztyńskiego leży zatopiona wieś. Tak kiedyś wyglądało to miejsce
- "Bangladesz" na Siwej Polanie. Buda za budą, pamiątki, kiełbaski i lane piwo
- To był kiedyś legendarny budynek na Krupówkach. Dziś w budynku hula wiatr
- Tatry. Legendarny Mnich - marzenie turystów i taterników [NIESAMOWITE ZDJĘCIA]
- Jak wyglądało Zakopane 30 lat temu i jak wygląda teraz? Miasto bardzo się zmieniło
- Tatry. Remonty szlaków idą pełną parą. To ciężka ręczna robota [ZDJĘCIA]
