Będzie kara dla Antona Karaczanakowa

Andrzej Banaś
Cracovia odpadła z rozgrywek Pucharu Polski po kuriozalnym golu straconym w meczu z Jagiellonią Białystok (0:1).

Przypomnijmy, że w przerwie trener Cracovii Jacek Zieliński dokonał zmiany, wpuszczając Antona Karaczanakowa za Mateusza Wdowiaka. Gdy jednak Bułgar pojawił się na boisku, został przez sędziego cofnięty do szatni za nieregulaminowe skarpetki pod getrami. Gdy poszedł je przebrać, arbiter zaczął drugą połowę meczu i "Pasy" straciły gola.

Zawodnik nie znalazł się w kadrze na piątkowe spotkanie z Lechem Poznań w ekstraklasie. - To była wina zawodnika - mówi o tej sytuacji szkoleniowiec Cracovii. - Trudno, żeby przeszły mi nerwy, bo miało to wpływ na końcowy wynik. Anton zostanie mocno ukarany, musi to odczuć. To będzie kara regulaminowa, nie będzie ujawniana.

Tak więc skrzydłowy, który ostatnio leczył kontuzję, zapewne nieprędko odzyska zaufanie szkoleniowca.