Zwyczajem poprzednich lat, Krakowskie Forum Kultury zaprasza na piątkowe imprezy taneczne w Altanie na Skwerze Zbigniewa Wodeckiego na Plantach. Pierwsza potańcówka w piątek 24 czerwca o godz. 19.00.
„Zapraszamy mieszkańców Krakowa i turystów, którzy chcą przywitać z nami lato i wakacje. Będziemy się bawić w towarzystwie Krakowskiej Szkoły Tańca, która porwie nas do zabawy oraz prezenterów Radia Pogoda, którzy swoją obecnością wprawią wszystkich w dokonały nastrój. Na Potańcówce pojawi się znany porankowy duet Radia Pogoda - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer” zapowiada Krakowskie Forum Kultury.
Udział w potańcówce jest bezpłatny.
Organizatorzy zapowiadają, że razie niepogody potańcówka przeniesiona zostanie do siedziby KFK, ul. Mikołajskiej 2 (Mały Rynek).
FLESZ - 5-dniowy tydzień pracy odejdzie do lamusa?

- Gdzie na szybki wypad z Krakowa? TOP 10 urokliwych miejsc z dala od zgiełku
- Wyjątkowe i bardzo tanie domy do remontu wystawione na sprzedaż w Małopolsce!
- Ogromne podwyżki płac w Krakowie i Małopolsce. Kto dostał najwięcej?
- Miss Małopolski 2022 wybrana! Koronę założyła Aleksandra Budnik z Nowego Sącza
- Wielkie wykopy. Totalna zmiana krajobrazu na północy Krakowa