https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oświęcim. Święty Mikołaj u dzieci ze Starego Miasta [ZDJĘCIA]

Bogusław Kwiecień
Zbiory Rada Osiedla Stare Miasto w Oświęcimiu
Najbardziej oczekiwanym momentem przez milusińskich było obdarowywanie wspaniałymi paczkami pełnymi słodkości

Święty Mikołaj ma w tych dniach bardzo napięty kalendarz wizyt, ale znalazł czas, aby spotkać się osobiście z dziećmi ze Starego Miasta. Ogromna radość i gromkie brawa rozległy się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Oświęcimiu, gdy w drzwiach pojawił się św. Mikołaj.

Uczniowie "trójki" przygotowali specjalnie na tę okazję krótkie przedstawienie, ale oczywiście najbardziej oczekiwanym momentem przez milusińskich było obdarowywanie wspaniałymi paczkami przygotowanymi przez Radę Osiedla Stare Miasto, która od kilkunastu lat, co roku dba o to, aby każde dziecko z tej dzielnicy otrzymało słodkości.

- Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego spotkania, szczególnie dziękujemy oświęcimskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji, dzięki  któremu prezenty od świętego Mikołaja stały się jeszcze bardziej słodkie - mówi Bogusław Sobala, przewodniczący Rady Osiedla Stare Miasto.

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska