DW
Radosław Mroczkowski
Radosław Mroczkowski Polska Press
Sandecja zremisowała w Niecieczy ze Śląskiem Wrocław 1:1. "Gospodarze" pierwszego meczu 11. kolejki Lotto Ekstraklasy byli zmuszeni do odrabiania strat po trafieniu Marcina Robaka. Aleksandar Kolev wykorzystał jednak błąd Kamila Vacka i uratował punkt. - Mamy za sobą dobre spotkanie. Może wynik to nie jest powód do dużego zadowolenia, ale widzieliśmy, że początek spotkania był dla nas bardzo nerwowy - powiedział po meczu Radosław Mroczkowski.

Na drodze gości do zwycięstwa stanął w piątkowym meczu Michał Gliwa, który od kilku spotkań spisuje się między słupkami Sandecji znakomicie. Na dobrych występach golkipera beniaminek może dłużej nie pociągnąć - Mamy przerwę i można optymistycznie patrzyć na kolejne spotkania. Chcemy to jak najlepiej wykorzystać - ocenił postawę swojej drużyny Mroczkowski.

Nowosączanie zagrali przyzwoity mecz, choć nie grali przez całe 90 minut na pełnym skupieniu. Dopiero w drugiej połowie ich gra wydawała się o wiele lepsza. - Powiedzieliśmy sobie w szatni, że jeśli będziemy szli w tym kierunku, to mecz zakończy się dla nas pozytywnie. Nie udało się wygrać. Po tych ostatnich porażkach, ta gra była poprawna. Zespół fajnie popracował w tygodniu i wyeliminował sporo błędów, które nam się przytrafiły. - zakończył Mroczkowski.

TOP 10 bohaterów startu sezonu Ekstraklasy

#TOPSportowy24

- SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Materiał oryginalny: Radosław Mroczkowski z Sandecji po meczu ze Śląskiem: Wyeliminowaliśmy sporo błędów - Gol24