Test Sprawdzian Trzecioklasisty OPERON 2015 - 16 kwietnia [PYTANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE, ZADANIA]

red./OPERON
Udostępnij:
Test Sprawdzian Trzecioklasisty OPERON 2015 rozpocznie się 16 kwietnia o godzinie 9.00. Ogólnopolski Sprawdzian Trzecioklasisty OPERON będzie podzielony na dwie części. Do testu (sprawdzianu) trzecioklasisty 2015 zgłosiło się już 6 tys. szkół Zapisy trwają do 15 kwietnia! U nas po teście trzecioklasisty 2015 znajdziecie pytania, odpowiedzi, arkusze i pytania.

Test Sprawdzian Trzecioklasisty OPERON 2014. Znamy pytania i zadania [ODPOWIEDZI]

Test Sprawdzian Trzecioklasisty OPERON 2015 - Przebieg Sprawdzianu

WIDEO: Test Sprawdzian Trzecioklasisty OPERON 2015

Autor: Karolina Gawlik/Gazeta Krakowska

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty rozpocznie się w czwartek, 16 kwietnia o godzinie 9.00 filmem terapeutycznym z Bratkiem. Następnie uczniowie przystąpią do rozwiązania zadań z języka polskiego, a po krótkiej przerwie – z matematyki.

Sprawdzian Trzecioklasisty OPERON to akcja mająca na celu podsumowanie pierwszego etapu edukacji. Dostarcza szkołom cennych informacji o pracy uczniów w zakresie różnych kompetencji, takich jak: czytanie, pisanie, wiedza o języku, sprawność rachunkowa oraz praktyczna umiejętność rozwiązywania zadań matematycznych. Nauczyciele wykorzystują wyniki tego sprawdzianu w indywidualnej analizie postępu w nauce uczniów, dzięki porównaniu z wynikami sprawdzianu po szóstej klasie.

Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty OPERON to coroczna akcja Wydawnictwa Operon mająca na celu podsumowanie pierwszego etapu edukacji. Dostarcza szkołom informacji o pracy uczniów w zakresie różnych kompetencji: czytania, pisania, wiedzy o języku, sprawności rachunkowej oraz praktycznych umiejętności w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Wyniki tego sprawdzianu mogą również pomóc w analizie postępu w nauce poszczególnych uczniów – po zestawieniu ich z wynikiem sprawdzianu po szóstej klasie. Dzięki temu można przekonać się, czy potencjał ucznia został dobrze wykorzystany.

Test Sprawdzian Trzecioklasisty OPERON 2015 - ODPOWIEDZI I ARKUSZE

Arkusze i odpowiedzi Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty zostaną opublikowane 17 kwietnia na łamach następujących dzienników regionalnych: „Polska Metropolia Warszawska”, „Dziennik Bałtycki”, „Dziennik Łódzki”, „Głos Wielkopolski”, „Gazeta Wrocławska”, „Kurier Lubelski”, „Gazeta Krakowska”, „Dziennik Zachodni”, „Dziennik Polski” oraz na stronach internetowych: www.gdansk.naszemiasto.pl, www.gdynia.naszemiasto.pl, www.lodz.naszemiasto.pl, www.poznan.naszemiasto.pl, www.warszawa.naszemiasto.pl, www.wroclaw.naszemiasto.pl, www.lublin.naszemiasto.pl, www.krakow.naszemiasto.pl, www.sosnowiec.naszemiasto.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie