Trener Radoslav Latal: Wisła była najtrudniejszym rywalem [WIDEO]

Piotr Tymczak
Maciej Gapinski
- Wisła jest bardzo wymagającym rywalem i to potwierdziła na boisku - powiedział trener Piasta Gliwice Radoslav Latal po meczu z Wisłą Kraków

Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice:

To był najtrudniejszy mecz jak dotąd na naszym stadionie w Gliwicach. Wisła jest bardzo wymagającym rywalem i to potwierdziła na boisku. W pierwszej połowie staraliśmy się grać piłką, ale brakowało takich elementów jak te przy bramce na 1:0. Chciałem aby były dośrodkowania, wymagałem tego od zawodników.

W drugiej połowie przez piętnaście minut byliśmy w głębokiej defensywie, ale udało się z tego wyjść. Szkoda, że nie udało się strzelić drugiego gola, bo wtedy grałoby się spokojniej.

Autor: Piotr Tymczak
Zawodnicy na pewno nie dostaną za dużo wolnego. Chcieli trzy dni, ale mogą liczyć na dwa. Pojedziemy jeszcze na zgrupowanie do Kamienia, by tam szlifować formę.

Materiał oryginalny: Trener Radoslav Latal: Wisła była najtrudniejszym rywalem [WIDEO] - Dziennik Polski