Bochnianie nakręcili wideo dla chorej Agnieszki
- Odzew był ogromny, ludzie czekali w kolejce. To bardzo budujące, że tyle osób chce pomóc chorym na białaczkę - mówi Aneta Cebulak, dyrektor CenterMed w Małopolsce i organizator całej akcji - Fundacja DKMS gratulowała nam, bo w tym roku w żadnym z miast nie udało się zarejestrować w ciągu jednego dnia aż tylu chętnych - dodaje.
Wśród osób rejestrujących się byli znajomi chorej Agnieszki, a także osoby zupełnie obce. - Przyszłam, bo po prostu chcę pomóc - mówi Joanna Kycia (na zdjęciu), która jest w 9. miesiącu ciąży.
Kto nie zdążył na Dzień Dawcy Szpiku, może zarejestrować się w CenterMedzie (Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego 13) codziennie od 7 do 20.
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
"Gazeta Krakowska" na Twitterze