Budowa S7. Tak będzie wyglądać ekspresowa wylotówka z Krakowa w kierunku Warszawy

  • Gazeta Krakowska

red

Na tę wylotówkę z Krakowa czekają wszyscy kierowcy, którzy choćby sporadycznie wyjeżdżają ze stolicy Małopolski w kierunku Warszawy. Zobacz jak będzie w przyszłości wyglądać trasa S7 od węzła Igołomska do miejscowości Widoma zlokalizowanej na północ od Krakowa. Na wizualizacjach udostępnionych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad zobaczyć można jak zostały rozplanowane węzły trasy, która będzie powstawać w najbliższych latach.

Zobacz także:

Wizualizacje nowych odcinków zakopianki

Wideo

polecane: "Bez Ściemy" o filmach akcji

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.03.2019, 11:36

Wizualizacje to można robić w nieskończoność. Zróbcie w końcu samą drogę!

21.03.2019, 08:31

Brak węzła z al. Solidarności to błąd, jest tam miejsce i mpk więc świetna lokalizacja na P

20.03.2019, 19:09

a gdzie wizualizacje krakowskiego metra i krakowskiego programu kosmicznego? w koncu od wielu lat Krakow pokazuje TYLKO wizualizacje

20.03.2019, 13:02

Idiotyczny artykuł. Jedynie przecięcie z al. Solidarności można jakoś zlokalizować, a pozostałe węzły nie wiadomo gdzie mają się znaleźć. Dodatkowo te wizualizacje kawałka drogi z byle jakimi samochodami jak ze starej gdy video. Dramatyczna fuszerka autora.

05.03.2019, 21:05

Co to jest wylotówka,czyżby ten p***** chciał napisać o drodze wylotowej z Krakowa?

14.02.2019, 15:24

To sprawdź co jest w świętokrzyskim, a potem wdaj się w dyskusję.

12.02.2019, 12:35

To jest wizualizacja S7!! a nie S52(pok)

12.02.2019, 11:23

Widzę że jest w końcu pomysł jak poprowadzić przecięcie z al. Solidarności. To dobrze bo odcinek do węzła Grębałów sprawiał póki co wrażenie najbardziej niedopracowanego a bez niego odciążenie Ptaszyckiego i kompletnie już zatkanej Sołtysowskiej będzie niemożliwe.

12.02.2019, 09:05

bo tak to ogladamy rysunki tylko

12.02.2019, 08:40

Brak orientacyjnego harmonogramu oddania poszczególnych odcinków. Artykuł bardzo mierny.

12.02.2019, 08:38

To jest wzualizacja, a nie zdjęcie. Ciekawsze rzeczy widać na tych obrazkach.

11.02.2019, 23:49

Pasy wystajace z jezdni? Kto to rysowal i w czym

11.02.2019, 23:33

KONKRETNIE!

11.02.2019, 21:50

Czy tak trudno było komus podpisać-opisac te propozycje??? to jest brakoróbstwo-niby cos pokazaliście ale nie wiadomo co??

11.02.2019, 20:20

Szkoda że zdjęcia niepodpisane. Które zdjęcie to węzeł Węgrzce?

11.02.2019, 19:48

Nie wjeżdzają głłówną, ale przejeżdżają obok głównej jeżdżając od s7 do al. solidarności i podobnie wracając na s7. Brak węzła spowoduje że będą mmusiały się cofać do kocmyrzowskiej, do węzła przy kopcu nie będzie jak chuba, że huta będzie wypuszczać przez bramę od strony Igołowmskiej.

11.02.2019, 19:03

Niszcza sie nawet autosubusy mpk!

11.02.2019, 18:25

Z tego co widzę ul. wąwozowa nie będzie połączona z ul Łowińskiego, co powinno cieszyć, ruch na tej ulicy powinien być zdecydowanie mniejszy.

11.02.2019, 18:14

a link do strony z tymi wizualizacjami gdzie jest??

11.02.2019, 17:59

w kieleckiem psy dupami szczekają i nie mają żadnej A

11.02.2019, 17:56

będą węzły przy Elektromontażu i przy kopcu Wandy(mniej-więcej). do huty tiry nie wjeżdżają główną bramą, a lokalna Ujastek będzie

11.02.2019, 15:52

Weźcie się wreszcie do roboty, bo obiecujecie i tyle. W świętokrzyskim już jeżdżą po dobrej drodze. ludzie odżyli, a małopolska w ................. .

11.02.2019, 14:31

No niby na S52 widać 2 pasy, ale sam ślimak nie jest pokazany więc ciężko wnioskować (2 pasy mogą się zaczynać zaraz za ślimakiem). Natomiast widać, ze zjazd z S7 na S52 (kierunek Kielce -> Katowice) ma tylko jeden pas i drugą stronę jest podobnie !

11.02.2019, 13:41

Z tego co widać na wizualizacjach projektant nie "machnął" 2ch pasów na zjeździe. Oczywiście można powiedzieć, ze w innych krajach też są takie zjazdy (np. w Austrii z A4 na A6 w kierunku Bratysławy) ALE to jest 50 KM od Wiednia a nie tak jak w Krakowie przy samym mieście gdzie w czasie porannego i popołudniowego szczytu będą się tam przewalać tysiące aut i TIR-ów !

11.02.2019, 13:31

setki tirów oraz osobówek wjeżdżających codziennie do Huty i rozjeżdżających Ujastek. Jeżeli te samochody (te czyli jadące na południe) będą musiały się cofać Łowińskiego w stronę węzła przy Darwina to w godzinach szczytu może dochodzić do zatorów.