Hutnik Kraków. Porażka beniaminka II ligi w sparingu z III-ligową Polonią Bytom

Trener hutników Leszek Janiczak ciągle sprawdza formę podopiecznych
Trener hutników Leszek Janiczak ciągle sprawdza formę podopiecznych Konrad Kozłowski
Piłkarze II-ligowego Hutnika Kraków, przebywający na czterodniowym obozie w Krynicy-Zdroju, rozegrali sparing z III-ligową Polonią Bytom, przegrywając 2:3.

Bytomianie objęli prowadzenie po rzucie wolnym Adama Żaka, a podwyższyli wynik po lobie z boku pola karnego Filipa Żagla. Jeszcze przed przerwą Dominik Konieczny ulokował piłkę we własnej bramce i było 1:2. Po przerwie w zamieszaniu na polu karnym trzeciego gola dla Polonii zdobył Michał Bedronka. Rozmiary porażki zmniejszył z rzutu karnego Piotr Stawarczyk.

Hutnik Kraków - Polonia Bytom 2:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Żak 3, 0:2 Żagiel 23; 1:2 Konieczny 39 samob., 1:3 Biedronka 50, 2:3 Stawarczyk 70 karny.

Hutnik: Smug - testowany, Stawarczyk, Kędziora, Tetych - testowany, Drąg, Kieliś, Świątek, Linca - Handzlik oraz Dul, Hafez, Antoniak, Matysek, Jaklik i Wójcik.

II liga piłkarska. Rywale Garbarni i Hutnika - barwy, trener...

Najlepsi strzelcy małopolskich drużyn w ekstraklasie, I i II...