https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Kąpielisko w Przylasku Rusieckim ponownie otwarte. Problem z sinicami szybko minął

Ewa Wacławowicz
Kąpielisko w Przylasku Rusieckim zostało ponownie otwarte dla mieszkańców i turystów. W środę 28 sierpnia operator otrzymał zielone światło od sanepidu, po tym jak we wtorek okazało się, że w akwenie są sinice.

O tymczasowym zamknięciu popularnego wśród mieszkańców Nowej Huty kąpieliska w Przylasku Rusieckim poinformowało we wtorek Centrum Rekreacji i Wypoczynku "Przylasek Rusiecki".

„Z przykrością informujemy, że z powodu zakwitu sinic nasze kąpielisko zostało tymczasowo zamknięte” – głosił komunikat.

W środę 28 sierpnia otrzymaliśmy wiadomość, że kąpielisko jest już zdatne do działania. - Operator otrzymał dzisiaj od sanepidu zielone światło do ponownego otwarcia kąpieliska - informuje nas Szymon Sabatowicz z grupy Kraków Nowa Huta Przyszłości.

Nowe zasady w polskiej ortografii

od 7 lat
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska