Krychowiak już zapisał się w historii PSG. Ale żółta kartka w debiucie

Remigiusz Poltorak
Debiut Krychowiaka w PSG w historycznym meczu
Debiut Krychowiaka w PSG w historycznym meczu Michel Euler
Polak pojawił się na Parc des Princes tuż po przerwie meczu z St Etienne (1:1). Zmienił Layvina Kurzawę, który doznał urazu w I połowie.

Nie był to jednak udany debiut Krychowiaka w oficjalnym meczu w nowych barwach, choć nastąpił w wyjątkowym dniu - akurat gdy paryżanie rozgrywali 1000. spotkanie na swoim stadionie. Mimo bramki Lucasa z rzutu karnego, goście zdołali wyrównać w doliczonym czasie gry. Polak nie zdążył przerwać decydującej akcji.

Wcześniej miał kilka udanych zagrań, sprowokował żółtą kartkę dla Saiveta, ale również sam został ukarany po faulu na Selnaesie.

To drugi mecz PSG z rzędu bez zwycięstwa.

Materiał oryginalny: Krychowiak już zapisał się w historii PSG. Ale żółta kartka w debiucie - Dziennik Polski