MKTG SR - pasek na kartach artykułów

KTH: pokonani w drugiej tercji

Paweł Guga
Oświęcimianie potrafią grać w Krynicy. Tym razem kontrolowali mecz od pierwszych minut. Gospodarze ambitnie "postawili się" rywalom w pierwszej tercji, którą przegrali minimalnie. Ale kolejna praktycznie rozstrzygnęła o losach spotkania.

Oświęcimianie w połowie meczu prowadzili już czterema bramkami i nie pomogła zmiana golkipera w zespole gospodarzy. Unia praktycznie zapewniła sobie grę w play-off o medale.

KTH Krynica - Aksam Unia Oświęcim 2:7 (1:2, 0:3, 1:2)

Bramki: 0:1 Jakubik (A. Kowalówka, Adamus) 5.29, 1:1 Błażowski (Horowski) 6.34, 1:2 Stachura (Modrzejewski, Bucek) 16.18, 1:3 Tabacek (Sękowski) 24.12, 1:4 Sękowski (Stachura) 25.35, 1:5 Tabacek (A. Kowalówka, Wojtarowicz) 30.15, 1:6 A. Kowalówka, karny 47.40, 2:6 D. Dubel (D. Bulanda, T. Bulanda) 53.32, 2:7 Połącarz (Stachura, Bucek) 58.24.

Widzów: 500.
Sędziowali: M. Pachucki oraz i Ł. Wierucki (Gdańsk) i M. Polak (Bytom). Kary: 12 i 10 minut

KTH: Kubalski (30.15 Kachniarz) - Kramny, D. Kruczek, Horny, Chabior, Rajski - Scibran, Pach, Horowski, Błażowski, Zabawa - Tyczyński, Piksa, Tomasiak, T. Bulanda, Żołnierczyk - Dudzik, Myjak, D. Dubel, Domek, D. Bulanda. Trener: Josef Dobos.

Aksam Unia: Szydłowski - Gallo, A. Kowalówka, Modrzejewski, Jakubik, Wojtarowicz - Javin, Cinalski, Tabacek, Stachura, Bucek - Połącarz, Obstarczyk, Sękowski, Szewczyk, Adamus oraz Bibrzycki, Krzemień, Kasperczyk. Trener: Ales Flasar.