etc
Liga Narodów. Jacek Góralski wszedł na drugą połowę meczu z Włochami. Do ostatniego gwizdka nie wytrwał. Sędzia wyrzucił go za dwie żółte kartki, choć mógł wcześniej - za bandycki faul.

Polakom w pierwszej połowie brakowało wszystkiego. Góralski, zmieniając w przerwie Jakuba Modera, postanowił dać chociaż wolę walki. Ale przesadził. W 62 minucie sędzia z Francji powinien był wyrzucić go za chamski i bardzo niebezpieczny faul. Dał żółtą kartkę, choć miał prawo dać czerwoną.

Góralski i tak został wyrzucony z boiska. W 77 minucie za faul w środku pola sędzia Turpin pokazał mu drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Osłabiona Polska nie wytrzymała naporu Włoch i tuż przed końcem straciła drugą bramkę.

- Jacek Góralski gra bardzo agresywnie. Na pewno jego dwie żółte kartki były zasłużone, były na pograniczu czerwonej kartki - mówił po meczu selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Z powodu nadmiaru żółtych kartek Góralski nie zagra z Holandią. Wcześniej z tego samego powodu pauzowali już Jan Bednarek i dzisiaj Mateusz Klich.

Zero pomysłu, zero odwagi, w pierwszej połowie nawet zero strzałów! Oto obraz reprezentacji Polski z meczu rewanżowego w Lidze Narodów z Włochami (0:1 do przerwy, 0:2 w meczu). Kibice nie pozostawili suchej nitki na grze drużyny. Zobaczcie najtrafniejsze memy podsumowujące tę piłkarską "padlinę".

MEMY o meczu Włochy - Polska: Kibice miażdżą reprezentację za grę