https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Historia tenisistek Venus i Sereny Williams w filmowym cyklu dla seniorów

Anna Piątkowska
Opracowanie:
Film oparty na prawdziwej historii, która zainspiruje ludzi na całym świecie
Film oparty na prawdziwej historii, która zainspiruje ludzi na całym świecie materiały prasowe
"King Richard: Zwycięska rodzina” to film oparty na prawdziwej historii, która zainspiruje ludzi na całym świecie. Krakowscy seniorzy zobaczą go w cyklu „Dojrzałe Kino” 20 kwietnia, o godzinie 11:00 w Kinie Pod Baranami. Seansowi towarzyszyć będzie prelekcja i dyskusja, a całe spotkanie poprowadzi red. Maria Malatyńska. Dla dwojga czytelników, którzy jako pierwsi pojawią się w tym dniu w kasie kina z aktualnym wydaniem naszej gazety, czekają pojedyncze zaproszenia na seans.

FLESZ - Bon turystyczny. Co o nim wiesz?

od 16 lat

Film Reinaldo Marcusa Greena opowiada o życiu Richarda Williamsa, niezważającego na żadne przeszkody człowieka, który odegrał kluczową rolę w wychowaniu dwóch najbardziej utalentowanych sportsmenek wszech czasów, które z kolei na zawsze zmieniły oblicze tenisa. W rolę Richarda wciela się dwukrotnie nominowany do Oscara Will Smith .

Richard, dopingowany jasną wizją przyszłości córek i stosujący niekonwencjonalne metody, ma plan, który przeniesie Venus i Serenę Williams z ulic Compton w Kalifornii na najważniejsze korty świata i uczyni je legendami oraz ikonami sportu. Ten niezwykle wzruszający film pokazuje, jaką siłę ma rodzina, niezłomność i niezachwiane przekonanie, będące narzędziami do osiągnięcia niemożliwego i zmienienia świata.

„Dojrzałe Kino” to cykl Kina Pod Baranami zorganizowany z myślą o krakowskich seniorach. Od blisko dziesięciu lat w środy o godz. 11 mają oni możliwość obejrzenia premierowych filmów oraz podyskutowania o nich. Gospodynią spotkań jest znana krakowska filmoznawczyni Maria Malatyńska, której prelekcje poprzedzają seanse Dojrzałego Kina, a po pokazach amatorzy kina mogą wymienić uwagi podczas dyskusji.

Bilety dla seniorów: 17 zł. Dla dwojga czytelników, którzy jako pierwsi pojawią się w tym dniu w kasie kina z aktualnym wydaniem naszej gazety, czekają pojedyncze zaproszenia na seans.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska