- Na pewno chcąc dokonać jakichkolwiek zmian, roszad, sprowadzić nowych zawodników, musimy z kimś się rozstać. Ja przedstawiłem zarządowi, których zawodników chcę zostawić - mówił nam jeszcze przed ogłoszeniem listy transferowej Szymon Szydełko, nowy trener Hutnika (TUTAJ CAŁY WYWIAD. - Jeśli chodzi o tych, którzy grali mniej, to niektórzy zostaną u nas i jeszcze będę im się przyglądał, a niektórzy już po ocenie zarządu mogą dostać wolną rękę w poszukiwaniu klubu.
No i już wiemy, którzy piłkarze znaleźli się w tej sytuacji. Na listę transferową Hutnika trafili:
- Przemysław Antoniak
- Mateusz Reczulski
- Szymon Hajduk
- Patryk Matysek
- Paweł Pyciak
- Tomasz Kurek
- Adrian Wójcik
Jesienią spośród tej siódemki najwięcej grał Przemysław Antoniak - wystąpił w 11 meczach, w sześciu w podstawowym składzie. 28-letni obrońca w Hutniku jest od dziecka, klubu nigdy nie zmienił. Także sześć razy w jedenastce w minionej rundzie wychodził Mateusz Reczulski. Pozostali zawodnicy grali mniej. W II lidze nie zdołał wystąpić Tomasz Kurek, który borykał się z kontuzją.
Hutnik po jesiennych meczach zajmuje 19., ostatnie miejsce w tabeli. Trener Szymon Szydełko pierwsze zajęcia z drużyną przeprowadzi 7 stycznia.
- Sezon w pełni! Te stoki i wyciągi czekają na narciarzy w Polsce
- Ślub córki Adama Małysza. Kto jest wybrankiem Karoliny Małysz?
- Derby Kanty, czyli takiego meczu Cracovia - Wisła jeszcze nie było. Obejrzyj memy
- Co polskich piłkarzy czeka w Katarze? Internauci mają już odpowiedź. Zobacz te MEMY!
- Wisła Kraków. Żony i partnerki piłkarzy NOWE ZDJĘCIA
- Andrzej Duda jednym telefonem załatwił otwarcie stoków
