W Puszczy zadebiutował II połowie Krzysztof Drzazga - jego transfer z Wisły Kraków jest blisko, w czwartek zawodnik przejdzie testy wydolnościowe. Zagrali też piłkarze starający się o angaż w małopolskim pierwszoligowcu: napastnik Krzysztof Wicki (Gryf Wejherowo), pomocnik Damian Gałązka (ŁKS Łomża) i skrzydłowy z Ukrainy Eduard Hryhorenko (ostatnio bez klubu), który był już testowany w sobotnim meczu z Cracovią.
- Decyzje w sprawie sprawdzanych piłkarzy podejmiemy w czwartek - zapowiedział trener "Żubrów" Tomasz Tułacz.
Następnym punktem przygotowań jego drużyny do rundy wiosennej będzie minizgrupowanie w Niepołomicach, które rozpocznie się w piątek.
Resovia - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Stępień 35.
Puszcza: Mleczko (30 Staniszewski) – Gałązka, Lepiarz, Czarny, Mikołajczyk – Stępień, Uwakwe - Ryndak, Domański, Hryhorenko – Wicki; II połowa: Staniszewski (60 Sobieszczyk) – Zagórski, Stawarczyk, Bartków, Mikulec – Stefanik, Zawadzki - Gałązka (65 Drzazga), Żurek, Szewczyk - Orłowski.
#TOPSportowy24
- SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU