FLESZ - Mariusz Błaszczak o rozwoju Wojska Polskiego

Anowa to piosenkarka, która w swoich kompozycjach czerpie z tradycji polskiej piosenki, na których się wychowała. Pierwszy singiel, jaki prezentuje na swoje 44-te urodziny to utwór „Nie boję się już bać”. Akustyczne, intymne brzmienia opowiadają kobiecą historię o odwadze bycia sobą, o zaakceptowaniu swojej wrażliwości i delikatności. Spokojna nuta na niespokojne czasy.
- Tworzę muzykę. Opowiadam tekstem i melodią o tym, jak widzę świat. Uczucia, relacje, radość, smutek. Każdy odcień życia jest dla mnie ważny. Zapraszam do mojej przestrzeni. Zatrzymaj się, odetchnij i odpocznij od zabiegania - mówi Anowa.
"Nie boję się już bać" to pierwsza z 14 piosenek, które ANOWA przygotowuje wraz z producentką Karo Glazer na swoją debiutancką płytę. Całość nagrywana jest w MAQ Studio przez muzyków sesyjnych. Czekamy na kolejne utwory, które, jak sama artystka mówi, są różnorodnymi opowieściami o kobietach, uczuciach, emocjach. Posłuchamy zarówno ballad, jak i utworów z bardziej rytmicznym flow.
- W tekstach opowiadam o swojej drodze, jaką przebyłam. Gdybym miała określić siebie jednym słowem? ODWAGA. Wyszłam z szarości, czerni w kierunku jasnej i kolorowej strony życia. Staram się to oddać w swojej muzyce. Przekazać cały wachlarz emocji, jakich doświadczam. Jestem dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Na nic nie jest za późno - podkreśla Anowa.
Singiel “Nie bój się bać” dostępny jest w serwisach Spotify i YouTube.
- 1200 zł dla każdego i 600 zł ekstra dla dziecka. Nowe świadczenie socjalne
- Pilne zmiany w kodeksie pracy: będzie rekompensata za pracę z domu, co z urlopami?
- Czy firma powinna dopłacać pracownikom zdalnym do kawy i klimatyzacji?
- Będą bony gastronomiczne? "Państwo robi co może, żeby tej pomocy nie dawać w ogóle"
- Eksperci ostrzegają użytkowników popularnego serwisu sprzedażowego
- Zrobiliśmy test na COVID-19 z Biedronki. Instrukcja ze zdjęciami i opinia eksperta