Mój reporter

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!
  • Chciałbyś by reporterzy podjęli jakiś temat? Masz pytanie do redakcji? Zadaj je za pomocą poniższego formularza!
  • Jak tylko redakcja zacznie pracować nad odpowiedzią, tutaj zobaczysz swoje pytanie, a także pytania od innych Czytelników.
  • Głosuj na pytania zadane przez innych Czytelników i wskaż redakcji najważniejsze tematy do opisania.
  • W momencie kiedy odpowiedź będzie gotowa, znajdziesz ją tutaj opublikowaną razem z Twoim pytaniem.
  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia: Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.
  Mój reporter
  • Weronika pyta:
   Chcecie temat? To opowiem Wam o mojej historii. Kobiety która od 16 roku życia ciężko pracowała, kobiety która zaszła w ciążę w wieku 24 lat i ostatecznie ta sama kobieta została bez środków do życia gdyż ZUS podważył jej zatrudnienie. Uznal że praca była zawarta dla uzyskania korzyści płynących z L4 i macierzyńskiego. Odrzucił wszystkie dowody przedstawiające autentyczność mojej pracy. Zostałam w ciąży bez żadnych środków do życia. Mój stan zdrowia był na tyle ciężki że ciąża musiała być rozwiązana miesiąc przed terminem. Nie stać mnie było na wyprawkę dla dziecka. Gdy moje dziecko skończyło rok odbyła się pierwsza rozprawa w sądzie okręgowym... Wygrałam ! I co teraz? ZUS oddał sprawę do sądu apelacyjnego. Na nic tłumaczenia że potrzebuje teraz pieniędzy. Że moje dziecko urodziło się z licznymi schorzeniami. Było długo rehabilitowane. Nic ich nie interesuje. Mało tego... Żadne świadczenia mi się nie należą bo wszędzie w systemach widnieje że pracuje. Niestety ZUS jest innego zdania.

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!1 Przejdź do rankingu

  • Katarzyna Szczerba pyta:
   Dzień Dobry! Piszę do Państwa ponieważ ja ani moja rodzina przez inwestycje PKP nie ma życia.Z dnia na dzień jest co raz ciężej.Proszę o zapoznanie się z artykułem Przełomu(który ukazał się w zeszła środę)to nakreśli Państwu naszą sytuację.Zostawiam swój numer kontaktowy 512626591 K.Szczerba

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!3 Przejdź do rankingu

  • Piotr G pyta:
   Dlaczego policja i itd nie zatrzymuja tirow na objezdzie w Tegoborzy? Tam jest ograniczenie tonarzowe osi. Pilicja lapie tylko za predkosc. Czy naprawde musi dojsc do tragedii aby sie tym zajeli?

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!3 Przejdź do rankingu

  • Karolina pyta:
   Dzień dobry. Uważam, że bulwersująca jest sprawa, o której usłyszałam ostatnio, sprawa mieszkańca Tarnowa, który terroryzuje ludzi swoim psem. Gość ma amstaffa, który POGRYZŁ juz kilka osób, gdyż właściciel wyjeżdżając ze swojej posesji nie zamyka bramy (nie raz, przez przypadek, facet po prostu jej nie zamyka bo tak sobie chce). Amstaffy są koszmarnie niebezpieczne, ten podobno pogryzł już kilka osób i psów. Pan właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności bo rzecz się stała na jego prywatnej drodze. OK, ma prywatną drogę...ale w centrum miasta, nie ma tak ŻADNEGO znaku ostrzegającego że nie wolno wchodzić, że prywatne, że pies... Wygląda to jak zwykła przecznica! Sama nie raz tamtędy szłam bo po prostu nie wiedziałam, że jest to teren prywatny! Bulwersuje mnie również argument, że pies zaatakował na drodze prywatnej, to nie ma sprawy. To znaczy ze pies wie gdzie jest jego teren a gdzie się zaczyna ulica? Wielki amstaff może sobie latać luzem i nie wybiegnie 5 metrów dalej? Mieszkam niedaleko i po prostu boję się chodzić ulicą, zwłaszcza z psem czy z małym dzieckiem. Czy faktycznie amstaff może latać sobie wolno po nieogrodzonej przecznicy, dlatego, że jest prywatna? Czy ktoś coś wie więcej na ten temat? Jestem przerażona.

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!23 Przejdź do rankingu

  • Agnieszka Turek pyta:
   Witam, piszę w związku z dzisiejszym artykułem o samochodzie, który spłonął pod Lidlem w Nowym Sączu. Bardzo proszę o usunięcie tego artykułu, gdyż spowodował zbyt dużą falę komentarzy w moim kierunku i mam liczne nieprzyjemności związane z tym zdarzeniem. Zwracam również uwagę iż nie wyraziłam zgody na upublicznianie mojego wizerunku, a na filmie widać nie tylko mnie i moją Rodzinę ale i blachy, które na zdjęciach są o dziwo zamazane. Pozdrawiam Agnieszka

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!7 Przejdź do rankingu

  • Agnieszka Jasiowka pyta:
   Witam, chciałabym redakcję zachęcić do pogłębienia tematu śmierci 18 letniego Tomka G. Która miała miejsce z soboty na niedzielę 1.10. tomus był wspaniałym młodym człowiekiem, wolontariuszem szlachetnej paczki, dzieckiem które 6 lat walczyło i wygrało z białaczką.. Tomus wracał od swojego przyjaciela Krzysztofa z Jego 18 stych urodzin, które odbywały się w Bibicach pod Krakowem. Nie wiemy, dlaczego koledzy pozwolili mu wyjść samemu w nocy- nigdy do tej pory tego nie robił, wysłał SMS ze wraca do domu, nie odbierał telefonu od rodziców. Nie wiem co się stało, czy ktoś z nim wyszedł, czy były inne powody, np kłótnia ale jedno jest pewne- został zamordowany przez nieodpowiedzialnego człowieka, który przy głównej ulicy, na swoim podwórku, tuż przy chodniku, po którym codziennie przechodziło kilkadziesiąt osób, dzieci, matek..postawił betonowy słup zbrojony niczym nie przytwierdzony do gruntu!!!! Takie nadzędzie śmierci o wadze około tony stało i czekało na swoją ofiarę..mogło trafić na każdego..jak można tak stawiać slup!! Dodatkowo całe to podwórko to jedna pułapka , szczególnie na dzieci... poustswiane w klocki luźno pustaki na wysokiej skarpie, u podnóża której zalega złomowisko! W centum Bibic!! Dlaczego nadzór budowlany nic z tym nie zrobił?? Nie można grodzić, ani użytkować obiektów w sposób zagrażający życiu!!! W centrum miasteczka, w którym jest kościół i wielka szkoła!! Ile ofiar jeszcze taki stan rzeczy spowoduje??.. dziś o godz . 14 w Węgrzcach odbędzie się pogrzeb Tomusia...proszę redakcje o zbadanie tematu, aby uniknąć kolejnej tragedii i bólu rodziców, którzy mudzą pochować swoje dziecko..

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!15 Przejdź do rankingu

  • Jerzy pyta:
   Prosiłbym o zainteresowanie się sytuacją Szpitala Powiatowego w Bochni. Szpital mający duży potencjał ludzki i techniczny, w wyniku totalnie nieudolnego zarządzania przej jego kierownictwo z kretesem przegrał przetarg ogłoszony przez NFZ na świadczenie usług z ortopedii i okulistyki. Pacjenci mimo tego, że szpital miał warunki będą zmuszeni do jeżdżenia do innych miejscowości. Dyrektor szpitala mając świadomość swojej winy zakazał pracownikom poruszania tego tematu m.in. z obawy o to, że zainteresują sie tym media

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!10 Przejdź do rankingu

  • Slawomira Matlak pyta:
   Dzien dobry; chcialabym zorientowac sie, czy Redakcja jest zainteresowana tematem piractwa drogowego na motocyklach, i szerzej: tematem obecnosci na drogach ( ja akurat mieszkam w powiecie Oswiecimskim ) kierowcow tzw. "scigarzy" , crossow", ktorzy jezdza ( rowniez w terenie zabudowanym ) znacznie przekraczaj predkosc i powodujac nieopisany jazgot? Jest to juz dlugoletnia tradycja, a obecnie skala tego procederu spokojnie pozwala na nazwanie tego hobby, polegajacego na "objezdzaniu" okolic na pelnym gazie, z dowolna predkoscia, z nieopisanym jazgotem - terroryzowaniem mieszkancow. Mam nadzieje na kontakt z Panstwa strony. Pozdrawiam.

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!11 Przejdź do rankingu

  • Ghuf jig pyta:
   Skarzona woda w Brzesku

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!4 Przejdź do rankingu

  • Czytelniczka pyta:
   Jak to możliwe, że tak pięknie wyremontowane schody przy Koronie na Kalwaryjskiej nie mają podjazdu dla wózków, rowerów????????Chcąc dostać się na basen z małym dzieckiem w wózku trzeba okrążyć budynek aby od tyłu wejść na pływalnię. XXI wiek....

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!11 Przejdź do rankingu

  1 3 4 »

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo