Przetworzona żywność jest jak narkotyk!

Kaśka Sochacka pochodzi ze śląskiej wioski Pradła. Wychowywała się w muzykalnej rodzinie. Jej ojciec grał na gitarze, a matka była opiekunką Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Kroczycka, w którym śpiewały i tańczyły jej dzieci – przyszła piosenkarka, jej siostra Małgorzata oraz bracia Łukasz i Rafał. Kiedy skończyła liceum w Zawierciu, przyjechała do Krakowa, aby studiować na tutejszym Uniwersytecie Ekonomicznym.
Lecz to nie rachunki były jej w głowie – bo właśnie pod Wawelem skrzyknęła pierwszy swój zespół i zaczęła występować w lokalnych klubach. Przełomem w jej karierze okazało się uczestnictwo w telewizyjnych programach „Mam talent!” i „Must Be The Music”. Choć nie wygrała żadnego z nich, przy okazji drugiego zwrócił na nią uwagę łowca talentów – Paweł Jóźwicki. Zauroczony jej głosem, zaproponował nagranie debiutanckiego albumu i wydanie go nakładem swej wytwórni Jazzboy.
Praca nad debiutancką płytą przeciągnęła się w czasie. Najpierw usłyszeliśmy więc single Kaśki – „Trochę tu pusto” i „Wiśnia”. Ten drugi dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów Trójki. I dopiero wtedy poznaliśmy cały album piosenkarki – „Ciche dni”. Jego uzupełnieniem okazała się płyta "Ministory".
„Madison” rozpoczyna etap odsłaniania drugiej studyjnej płyty krakowskiej piosenkarki, nad którą w każdej wolnej chwili pracuje ona w studiu. Premiera albumu planowana jest w pierwszej połowie 2024 roku.
- To jest piosenka o decyzjach. O wątpliwościach i o pewności, o strachu i o odwadze, o poczuciu odpowiedzialności i marzeniach. Jest taka scena w filmie „Co się wydarzyło w Madison County”, która świetnie oddaje taki moment w życiu. Moment, w którym może wydarzyć się wszystko lub nic. Małe, spokojne miasteczko, deszcz, skrzyżowanie, czerwone światło i oni. Ten obrazek za każdym razem gniecie mi serce i jakoś tak wyszło, że już na etapie demo, ta piosenka nosiła tytuł „Madison”. Tak zostało - mówi Kaśka Sochacka.
Do piosenki powstał klimatyczny teledysk, do którego zdjęcia zrealizowano na terenie nieczynnego już dworca kolejowego w Rabce-Zdroju, gdzie obecnie mieści się biblioteka miejska. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Agata Trafalska.